Avage lihtsalt uus MacBook Pro ja see lülitub sisse; Jätke hüvasti Maci käivitushelidega

Nädalavahetusel avaldasime kaks huvitavat artiklit uue kohta MacBooks Pro, ĂĽks räägib masina SSD-st ja RAM-ist ning teine ​​räägib muidugi uudiseid puuteriba kohta. Kuid aja jooksul ilmub rohkem uudiseid – ja siin anname teile sellest teada.

Avatud, helistatud

See on leiutis, mille OWC ise tegi. MacBook Pro sisselĂĽlitamiseks ei pea te enam toitenuppu vajutama … Jah, selles uues põlvkonnas on Apple rakendanud midagi mõistlikku: lihtsalt masina kaane avades lĂĽlitub see automaatselt sisse (lõppude lõpuks vaevalt keegi sĂĽlearvutit avab, et midagi muud peale selle kasutada).

Avaneb uus MacBook Pro

Ei, ma ei räägi moes olevast Macist magama (magama) ja ärka kaane avamisel üles. See on alati nii: uudsus on see, et isegi kui see on välja lülitatud, lülitub MacBook Pro sisse, kui selle lihtsalt avate. Isegi uued Macid lülituvad nüüd sisse, kui kaane avate, kui ühendate selle toiteadapteriga (kui see on juba avatud ja välja lülitatud) või kui ühendate selle välisele ekraanile.

Hüvasti, käivitusheli

Kuna nĂĽĂĽd piisab masina sisselĂĽlitamiseks, otsustas Apple eemaldada klassikalised helid, ikoonid ja täielikult äratuntavad helid MacMagazine’i saade Maci käivitamine, nagu märkis Pingie.com.

Tegelikult, kuna sülearvuti sisselülitamisest on saanud midagi palju lihtsamat, on helist (mida on kasutatud alates 1998. aastast) vabanemisel inimesel mõttekas Maci mitte avada ja karta.

Kuid loomulikult on neil õnnestunud heli tagasi tuua – veel ĂĽks leiutis Pingie.com. Selleks sisestage lihtsalt terminali järgmine käsk:

sudo nvram BootAudio=%01

Kui soovite uuesti vaikset käivitamist, tippige:

sudo nvram BootAudio=%00

Ja inimesed ei peatunud sellega, ei. Kui teile ei meeldi, kui teie uus MacBook Pro käivitatakse siis, kui see on seina laadijaga ühendatud, saate selle käsu järgmise käsu abil keelata:

sudo nvram AutoBoot=%00

Tavalise käitumise juurde naasmiseks tippige:

sudo nvram AutoBoot=%03

Jõustumiseks vajavad kõik need käsud teie administraatori parooli.

HĂĽvasti, pikendusjuhe

Rääkisime hiljuti ka mõnest asjast, mille Apple uue MacBook Pro tulekuga “tappis”.

Apple pikenduskaabel

Pange sellesse loendisse veel ĂĽks ĂĽksus. Isegi kui ta lisaseadet täielikult ei tapa (see on endiselt Apple’i poodides mĂĽĂĽgil), ei leia te ĂĽhtegi Laadija pikenduskaabel märkmikukastis.

Niisiis, kui peate laadija ĂĽhendama pistikupessa, mis on kaugel sellest, kus soovite Maci abil istuda, olge valmis veel mõned välja võtma …

[via 9to5Mac, MacRumors]