Avaneb uus Pariisi lipulaev Apple Champs-Élysées; vaata fotot!

Hiljuti kommenteerisime artiklit selles Apple Store’is Apple Champs-ÉlysĂ©es see avatakse täna, 18. novembri keskpäeval. Domingo on Apple’i poe avamise jaoks ĂĽsna ebatĂĽĂĽpiline, kuid ettevõttel on selleks kindlasti hea põhjus.

Apple Champs-ÉlysĂ©es on viimane lipulaev aastal Pariis, alustas tegevust enam kui kuu pärast Apple Carrousel du Louvre’i kindlat sulgemist. Muide, osa selle töötajatest viidi Prantsuse pealinna kuulsal ostutänaval asuvasse poodi.

Ilmselgelt toob Apple Champs-ÉlysĂ©es kaasa Apple Store’i uusima kujunduse – “asukoha muutmise” ĂĽhe peamise põhjuse, sest Louvre’i sisesed tööd / renoveerimistööd olid ĂĽsna keerulised, rääkimata sellest, et ruumi iseenesest oli vähe ja Apple on viimasel ajal olnud väga laiendada oma poodide suurust, et see vastaks tema enda kasvule.

Apple Champs-Élysées Pariisis (Prantsusmaa)

Tim Cook ja Angela Ahrendts tähistades tänast ametisseastumist:

Suurepärane! Apple Champs-ÉlysĂ©es on teile nautimiseks avatud. Täname kõiki, kes selle ajaloolise hoone taastamisega tegelesid – see on lihtsalt hämmastav. Tule vaata ise järele!

Suurepärane päev Champs-ÉlysĂ©es’el. See on olnud hämmastav, kui kohtasime sel nädalal loovat energiat täis linnas meie sõbralikku ja suurepärast meeskonda. Aitäh kõigile klientidele, kes tulid meiega tähistama!

See on veel üks pood, mis segab kaasaegset ja ajaloolist, kuna see asub klassikalises hoones, mis on täielikult renoveeritud, kuid mille peamised kujunduselemendid on terved. See on tüüpiline Pariisi ehitus, mida on just värskendatud.

Apple Champs-Élysées Pariisis (Prantsusmaa)

Nagu kõik enam kui 500 Apple’i poodi ĂĽle maailma, on ka uusi lipulaev korraldab “Foorumi”, kust saab lugematuid haridustunde Täna Apple’is, sealhulgas enam kui 60 hiljuti välja kuulutatud, elavad kunstiseansid kunstnikega, kes kaunistavad poe fassaade ja muusikalabori koos artistide SĂ´nge ja Mydiga, lisaks muusikalised etteasted.

Apple Champs-Élysées Pariisis (Prantsusmaa)

Lugeja Gustavo Ribeiro dos Santos oli täna esimeste 50 hulgas, kes poodi sisenesid, ja saatis veel mitu fotot, mis kujutasid koha ilu. “See pood õnnestub olla ilusam kui Covent Garden ja lipulaev Chicagost. Võib-olla edestab NYC uus Fifth Avenue. “

Apple Champs-Élysées on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 10.00–21.00, reedel ja laupäeval kell 10.00–22.00 ja pühapäeviti kell 10.00–20.00 tänaval nr 114. . Selles töötab üle 330 töötaja (sealhulgas 100 uut töötajat), kes esindavad 15 rahvust ja räägivad 17 erinevat keelt.

Apple Champs-Élysées Pariisis (Prantsusmaa)

Nagu kõik Apple’i asukohad maailmas, töötab ka see 100% taastuvenergiast. ??