Avarusse jõuab Kickoffi versioon 2.0 – rakendus, mis ĂĽhendab messengeri ja tegumihalduri [Mac] Rakenduste pood

Eelmise aasta detsembris rääkisime ajakohastamisest Avalööki tegema, Messengeri / tegumihaldur Macile, mis võidab ka rakendusi iPhone’ile / iPod touchile. Sest nad vabastati just!

Kickoff on reaalajas vestluse ja ülesannete jagamise tööriist, mis on mõeldud väikestele meeskondadele. Ja võrguühenduseta toe, OS X Mountain Lioni integreerimise ja tulekahju kiire jõudlusega muudab Kickoff teie meeskonna produktiivsemaks.

Algus Macile

Rakendusel on kaks põhifunktsiooni: grupivestlused ja grupi ĂĽlesanded. Esialgu oli meil selliseid funktsioone nagu lohistamine ja teiste inimeste tähelepanu äratamine, kirjutades @namename, vaadates teiste seas YouTube’i, Twitteri, Vimeo, Dribbble’i, CloudAppi linke, otse vestluses, ajaskaala sĂĽnkroonimine (ajaskaala) koos iPhone’i, võrguĂĽhenduseta ajaloo, märguannete jne

Algus iPhone'ile

Algus iPhone'ile

Teiseks on meil teie meeskonna ĂĽlesannete korraldus loendis sĂĽnkroonitud automaatselt, kiire juurdepääs tavaliselt kasutatavatele ĂĽlesandeloenditele, lohistades need oma lemmikute ribale, määrates ĂĽlesanded ĂĽhele või mitmele töökaaslasele, võimalus lisada faile ja kommentaare mis tahes ĂĽlesandele, otsige ja filtreerige mis tahes loendist ĂĽlesandeid, et keskenduda iseendale, saada märguandeid LĂĽkake teiega seotud ĂĽlesannete jaoks meeldetuletused selle kohta, kes – ja millal – ĂĽlesandeid täitis jne.

Integreerimine OS X Mountain Lioniga [US$20; 4,37GB, requer o OS X 10.6.8 ou superior] on suure suurusega ja sisaldab selliseid funktsioone nagu Kiirvaade (failide kiireks vaatamiseks), Teavitamiskeskus (Teadete keskus), Dikteerimine (Dikteerimine), täisekraan ja pilt on ette valmistatud MacBook Pro Retina kuvamiseks.

Kahtlemata on see suurepärane rakendus väike- / korporatiivmeeskondadele – meie, MacMagazinekaalume tõsiselt selle vastuvõtmist. Tuleb siiski märkida, et Kickoffi taga olnud arendaja omandas eile algus Stripe’i maksmine, võib-olla on see teie disainimeeskonna paremaks muutmiseks. Rääkisid rakenduse asutajad TechCrunch see rakenduse arendamine jätkub olenemata omandamisest, mis on suurepärane uudis.


Maci avamise ikoon Avalööki tegema

28 dollarit | 4 MB | nõuab OS X 10.7 või uuemat versiooni. Ühildub 64-bitiste Macidega.Pro: suurepärane ressurss ilusa liidesega.Miinused: kõik meeskonna liikmed peavad rakenduse eest maksma.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

IPhone'i avalöögi ikoon Avalööki tegema

7 dollarit | 4,1 MB | Nõuab iOS 6.0 või uuemat versiooni. Ăśhildub iPhone’i / iPod touchiga.Pro: suurepärane ressurss ilusa liidesega.Miinused: kõik meeskonna liikmed peavad rakenduse eest maksma.

Suur märk / nupp - saadaval App Store'is