Avastage Deepin 20 võimalikud kujundused [UPDATE]

Deepinit peetakse üheks ilusaimaks distributsiooniks Linuxi maailmas, kuid kas olete näinud versiooni 20 uusi kujundusettepanekuid? Tundub, et iga väljalaskega toob distro pilgu, mis köidab tavakasutaja tähelepanu.

Ma arvan, et see pole kellelegi saladus, vähemalt kellelegi, kes teab natuke minu tööst, minu suhetest Deepiniga. Huvitav kanal Süstemaatiline pikka aega vastutas üks neist süsteemi parandamise eest siin Brasiilias. Ma ei räägi kiitlemisest ega muust, vaid selleks, et rõhutada osalust süsteemide kohta materjali tootmisel. Võimalik, et teie Deepini kasutajad on leidnud minu enda video. Kas grupis Telegramil, siin Diolinuksi ajaveebis või isegi minu kanalil (isegi mina leian ennast ja inimesed isegi ei tea, et räägivad kõnealuse video loojaga ?️?️?️).

Allpool saate vaadata OSistematicu videot, mis annab veidi teada Deepini 15.10 kasutamisest. Mõista, et olen siiras, ja anna oma arvamus. Kuid Deepini praegune versioon on 15.11 (kuhu ma selle loo kirjutan).

Kummaline on see, et kogu selle loo jooksul on inimesi, kes usuvad, et olen Deepini ja teiste, keda ma vihkan, fänn. Naljakas on selle peale mõelda, sest mind liigitatakse tänapäeval kas ĂĽhel või teisel poolel äärmuslaseks. Kuid mõned inimesed ei saa siiani aru, et kui ma kiidan seda Deepini sĂĽsteemi kasutamise aastate eest ja kui ma midagi kritiseerin või mainin, ei tähenda see mitte kasutaja valesti mõistmist ega lihtsalt solvamist. Kogu see läbipaistvus on see, mida ma tegelikult oma sĂĽsteemide, aruannete ja kasutatavusega Deepini juures kulutan. “Kui see on halb, ma mõtlen, kui ka see on hea”, siis pole sellest nii raske aru saada?

Mõelge, kui ma vihkan Deepini, siis miks teoreetiliselt peaks Huawei seda süsteemi kasutama ja Linux võiks olla paremini tuntud tänu Hiina distrodele? Kas sa ei tea, millest ma räägin? Juurdepääs postitusele, kus ma seda teemat algselt käsitlesin. Ja see polnud nii, et pärast seda hakkasid asjad arenema ja tegelikult Hiljem müüs Huawei Deepiniga arvuteid.

deepin-launcher-qt-de-graphics-interface-dde-kwin-linux-debian-huawei

Huvitavad visuaalid, mida Deepin “peab andma ja mĂĽĂĽma”

Ilu poolest on Deepini disain lihtsalt täiuslik. UX-i disain on väga nutikas ega aja tavalist kasutajat segadusse, see võimaldab isegi Windowsi või isegi macOS-i sarnast kasutamist. Aastate jooksul on Hiina levitamine kogenud tõelist “vanni” ja on omandanud mitmeid visuaalseid abivahendeid, näiteks parema ökosĂĽsteemi järjepidevuse.

Deepin 2013. aastal

deepin-launcher-qt-de-graafiline-liides-dde-kwin-linux-debian

SĂĽgaval 2015. aastal

deepin-launcher-qt-de-graafiline-liides-dde-kwin-linux-debian

Deepin 2019. aastal

deepin-launcher-qt-de-graafiline-liides-dde-kwin-linux-debian

Kuid isegi teiste süsteemide kasutamisel installisin mõned rakendused distroost.

Deepini tulevik on paljutõotav

Hiljuti käivitas Deepini ametlik kanal järgmise kanderaketi välimusega video. DDE (Deepin Desktop Environment) graafiline liides võib läbida uue transformatsiooni. Palju saab veel muuta ja järgmine video on kontseptsioon, kuidas asjad versiooni 20 süsteemis välja näevad.

Näeme, et see kontseptsioon on väga lähedal Apple’i liidesele iOS, mida iPadis kasutatakse. See riba sarnaneb ka Chrome OS-ile, mis on ĂĽhtlane sai sel nädalal uue versiooni. Kõik näeb välja ĂĽmaram ja Deepini uusima versiooni klassikalise “hägususega”. Kui menĂĽĂĽ on maksimeeritud, on see peaaegu identne macOS-iga.

Ja muudatused on täies hoos, nüüd on sisselogimisekraan saanud uue kujunduse ja tundub, et versioon 20 on graafilise liidese mõnes aspektis praegusest väga erinev. Näib, et rakendusi sõnastatakse ümber, näeme uue näoga muusikapleieri all olevast videost.

Arvestades, et Deepini väljaandmisversioonile viidatakse nüüd algselt välja antud aastal (2015 == Deepin 15, 2020 == Deepin 20). Nii et hüpatakse versioonilt 15.11 20-le, sest see on stabiilne 2020. aastal. Kuid on märke, et novembris võib järgmise Deepin 20 beetaversioon olla saadaval. See versioon võib põhineda ka Debian 10-l.

Seni võib palju muutuda, sest arendajad töötavad endiselt oma välimuse kallal. Need jõupingutused on kestnud kogu 2019. aasta vältel ja neid saab parandada aastaks DDE-Kwin saab uue käivitaja toimivust parandada.

Kas kasutate Deepini või võib-olla DDE-d mõnes muus distroos? Jätke kommentaar, mida arvate ehitatavast uuest välimusest. Mulle meeldib see väga, eriti menüü, kui see on maksimeeritud (mida ma seda kasutan).

Ole osa meist Diolinux Plus foorumja hoidke end kursis viimaste uudistega. Kuni järgmise postituseni ja jagage meie sisu, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: Deepin, Forbes.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.