Avastage kõik Pokmoni mängud Androidile ja iOS-ile aastaks 2020

Avastage kõik Pokmoni mängud Androidile ja iOS-ile aastaks 2020

Pokémoni mäng areneb edasi ja jõuab nutitelefoni. Algselt konsoolide jaoks mõeldud frantsiisil on praegu pealkirjad saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. Valikuid on igale maitsele: RPG-d, mõistatused, tegevus ja isegi lapsed. Ja muidugi jahti Pokmon GO-ga päriselus väikseid olendeid.

AppGeek koondab 2020. aastaks kõik ametlikud Pokémoni mängud, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele.

1. Meister Pokmon

Pokemon Pokemon Android Master Games

Nimekirja uusim väljaanne Pokmon Masters värskendab võimlemisliidreid, meistrid ja staarid, kes esinevad selle sarja teistes mängudes. Pasio kunstlikul saarel toimub RPG mäng, kus iga treener moodustab oma Pokémoniga meeskonna.

Pokmoni meistrite liiga turniiri võitmiseks peate olema sõbrad nagu teisedki paarid ja seejärel moodustama meeskonna. Selleks osalevad nad reaalajas meeskondade lahingus kolmest-kolmest.

Selles vaidluses on mitu võimalikku rünnakut. Alates Pokmoni käivitamisest, nagu tavaliselt, kuni koolitajate endi tehtud liigutuste tegemiseni ja tervendavate esemete kogumiseni.

Pokmon Masters on saadaval tasuta Androidi ja iOS-i jaoks.

2. Pokmon GO

pokmoni mäng Androidile

Rohkem kui 1 miljardi allalaadimisega saab Pokmon GO kõigile palaviku kohe pärast selle turule toomist 2016. aasta juunis. See edu on tingitud asjaolust, et see mäng segab reaalainete ja virtuaalmaailma tänu liitreaalsuse tehnoloogiale.

Selles elad nahal nagu Pokmoni treenerina. Nii et peate oma Pokdexi lõpuleviimiseks minema välja sarja tegelasi. Selleks peate selle leidmiseks järgima kaarti, tuginedes teie asukohale. Mobiiltelefoni kaamera kaudu on võimalik visualiseerida olendeid, kes on kaasatud päris stseenidesse.

Niisiis, kui olete rannas, pargis või ülikoolis ja avate Pokmon GO, võite leida mitu Pokmonit. Nende püüdmiseks kasutage Pokballi. Teie eesmärk on lüüa igat tüüpi Pokémonid ja vallutada võimlejad vastasvõistkonnast.

Kui vajate varustust, kontrollige, kas teie linnas on PokStop. Tavaliselt asuvad need turismiatraktsioonides ja pakuvad selliseid ressursse nagu Pokeball, evolutsioonikaubad, Potions ja muud.

Ehkki see mäng anti välja mõni aeg tagasi, saab see värskendusi jätkuvalt ja vabastab sündmuse pidevalt.

Pokmon GO on tasuta ning saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

3. Pokmon: Magikarp Jump

pokmon android mängud

Pokmonis: Magikarp Jump on teie ülesanne treenida Magikarpit, Pokmoni kõige nõrgemat ja kasutumatumat tüüpi. Olend peab olema valmis hüppevõistlusel osalemiseks, kuni see jõuab Meistrite Liiga.

Väljakutse on suur, sest Magikarp ei saa palju trikke õppida. Ja kui nad lõpuks viimaks kõrgele hüppama õpivad, riskivad nad ikkagi, et Pidgeotto neid sööb.

Küll aga võite saada abi võimsatelt Pokmonitelt, näiteks Pikachu ja Piplup. Need aitavad teil müntidega suurendada teie Magikarpi koolitust või toitu.

Magikarp-kalapüük, mida harjutate ja kellel on lõbus! Kuid ärge olge liiga kiindunud, sest kui koolitate oma õpilast täielikult ja ta valmistab endiselt pettumust, peate alustama teistega algusest peale.

Pokémon: Magikarp Jump on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks tasuta.

4. Pokmoni otsing

Pokemon Android-mängud

Pokmon Quest on mäng, mis toimub Tumblecube'i saarel, kus kõik on kuubikujulises vormingus, Minercraft stiilis. Sealhulgas teie lemmiktegelased sarjast.

Peate leidma aarde, mis on asukoha järgi peidetud. Saart uurides võite leida metsiku Pokemoni. Ohtudega toimetulekuks võite loota kuni kolmele Pokmoni sõbrale, kes seisavad vastaste ees põnevates lahingutes.

Selles mängus on teil kodu helistamiseks alus, mida saab vastavalt mängija eelistustele sisustada ja kaunistada.

Pokmon Quest on tasuta ja saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

5. Pokmoni Rumble Rush

Pokmon Rumble Rush on põnevusmäng frantsiisis. Selles reisivad kasutajad tundmatutele saartele ja seisavad silmitsi metsiku Pokmoniga. Meri ja uuritavad kohad muutuvad iga kahe nädala tagant.

Väljakutsete ületamiseks tuleb tugeva ülemusena moodustada auväärne meeskond. Selleks võite loota loodusliku Pokemoni toetusele, kellega te tee ääres kokku puutute.

Mida rohkem sama liigi pokmoneid kogute, seda tugevamad on need Pokémonid, kui nad teie meeskonnaga liituvad.

Pokmon Rumble Rush on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

6. Pokmon Shuffle Mobile

Android Pokemon Pokemon Shuffle mäng

Pokmon Shuffle Mobile on puzzle mäng kõige paremas Candy Crush stiilis. Pealkiri näitab juhuslikult paigutatud tegelaste nägusid. Teie eesmärk on joondada kolm või enam sama horisontaalselt või vertikaalselt.

Raskuste tase tõuseb, kui mängija tasemele tõuseb. Neid on rohkem kui 150. The Pokmon Company teatel lisatakse alati uusi samme.

Pokmon Shuffle Mobile on tasuta ning saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

7. Pokmoni mängumaja

Pokemon Android-mängud

3–5-aastane Pokmoni mängumaja võimaldab lastel Pokmoni maja külastada ja nendega mängida. Muidugi, kõige lõbusamad liigid, mis on lõbustamiseks saadaval.

Mängus saate uurida iga maja nurka, näiteks torni või välistingimustes asuvat lõbustusparki. Seal on palju erinevaid tegevusi, näiteks Pokémoni otsimine tähtedest, lugude kuulamine või nende ettevalmistamisele kaasaaitamine.

Pokeball Playhouse on tasuta ning saadaval nii Androidi kui ka iOS-i jaoks.

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.