contador gratis Saltar al contenido

Avastage, kuidas otse kustutatud Instagrami sõnumeid taastada

Avastage, kuidas otse kustutatud Instagrami sõnumeid taastada

Instagramist kustutatud sõnumite taastamisel on võimalik kontrollida kontaktide saadetud ja kustutatud teksti. See funktsioon ei ole siiski platvormi algkeel. Selleks on vaja kasutada rakendust WAMR.

Lisaks otsesõnumitele (DM) töötab see rakendus ka koos WhatsApp, Facebook Messenger, Snapchat ja teistega. Oluline on see, et teil on võimalus kuvada teadetes sisu.

Kustutatud Instagrami sõnumite taastamine

Järgmise toimingu tegemiseks on vaja WAMR-i rakendus oma Android-seadmesse alla laadida ja installida.

1 Avage WAMR-i rakendus ja minge aadressile Nõus, nõustuma kasutustingimuste ja programmi privaatsuseeskirjadega;

2 Järgmisele ekraanile liikumiseks puudutage ekraani allosas parempoolse nooleikooni. Saabumisel kell Valige jälgitav rakendus, märkige ruut Instagram.

Kustutatud Instagrami sõnumite taastamine

  • Kui soovite kustutatud sõnumeid näha ka teistes programmides, kontrollige lihtsalt ka;

3 Puudutage jälle parempoolset noolt, kuni jõuate ekraanile Seadistamine. Puudutage Aktiveeri, valikute kõrval Meediumifail ja Lugeja teatis;

Kustutatud Instagrami sõnumite taastamine

4 Seejärel suunatakse teid Androidi teatise juurdepääsu seadetele. Luba rakendusega seotud võtmed WAMR – aktiveerimisel muutub see hallist roheliseks;

5 Kinnitage oma valik aadressil Luba;

6 Nüüd peate ootama sõnumite saamist. Kui see juhtub, avage rakendus ja koputage menüü avamiseks vasakus ülanurgas kolme joone moodustatud ikooni;

7 Puudutage valikuid Instagram külgmenüü;

Kustutatud Instagrami sõnumite taastamine

8 Avanenud ekraanil kuvatakse kõik Instagrami kaudu Direct'i kaudu saadud sõnumid, kustutatakse need või mitte.

Tuleb märkida, et see funktsioon ei tööta vestlustes, mille kasutaja on vaigistanud või kui kiri kustutatakse selle lugemise ajal. Ka see rakendus ei saa kustutatud sisu enne installimist taastada.

Rakenduste teatiste lubamine Androidis

Nagu juba öeldud, tuleb WAMR-i toimimiseks Android-is aktiveerida Instagrami märguanded (või muud käskjalad).

Kui te ei tea, milline te olete, järgige lihtsalt rada: rakendus Seadistused Taotlus ja teatised Teatamine Lukustuskuval Kuva kogu teatise sisu.

Kuidas kustutada Instagramist saadetud sõnumeid

Instagramis saadetud sõnumite kustutamine ei pruugi olla nii intuitiivne. Lõppude lõpuks ei kuvata seda suvalises menüüs. Kuid see ei tähenda, et see oleks keeruline.

Suhtlusvõrgustiku rakendus võimaldab kustutada nii sõnumid, mida adressaat on näinud kui ka nägemata. Selleks avage lihtsalt vestluse aken ja puudutage mõne sekundi jooksul teksti või meediumit, mille soovite kustutada.

Instagram "height =" 400 "src =" https://matchstix.io/in/wp-content/uploads/2020/02/1581212465_252_Find-how-recover- message-Instagram-state-with-delete.jpg "width = "448

Valikud ilmuvad ekraanile Tühista sõnumi saatmine. Kui puudutate, kaob see nii saatja kui ka vastuvõtja jaoks.

Vaadake ka, kuidas kustutatud vestlusi ja sõnumeid WhatsAppis taastada. Vaadake ka, kuidas kustutatud fotosid kiiresti Androidile saada.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.