contador gratis Saltar al contenido

avastage mõned nutitelefoni kaamera salajased funktsioonid

avastage mõned nutitelefoni kaamera salajased funktsioonid

Praegune tehnoloogia võimaldab nutitelefoni kaameratel uurimistöö, dokumentide skannimise ja virtuaalreaalsuse kasutamise kaudu välja tulla traditsioonilisest

alati on hea, kui ostame kaasaegsemaid ja uusi tööriistu täis mobiiltelefone. Isegi siis on endiselt palju inimesi, kes ei tea nutitelefoni tegelikku võimekust. Näiteks nutitelefonikaamerad on tööriistad, mis võivad olla igapäevaelus väga kasulikud, piirdudes lihtsalt pildistamisega. Altpoolt saate teada mõnda neist salajastest funktsioonidest, lisaks näpunäiteid nende paremaks kasutamiseks.

Loe QR-kood

Koodi kasutatakse kasutaja suunamiseks või tuvastamise tuvastamiseksKoodi kasutatakse kasutaja suunamiseks või tuvastamise tuvastamiseks

seda Kiire reageerimise kood (kiirvastuse kood) toimib nagu traditsiooniline vöötkood. Neid saab hõlpsasti lugeda nutitelefoni kaamerate abil, mis teevad eri tüüpi otseteid. Nende otseteede hulgas on üks kuulsamaid kasutamine WhatsApi veeb, mis võimaldab teil rakendusi avada arvuti brauseri kaudu.

Pank kasutab ka QR-kood mobiili valideerimiseks pangarakenduse kasutamiseks. Reklaamimisel kasutavad kaubamärgid koodide abil kliente teatud veebisaitidele, telefoninumbritele, asukohtadele või e-posti aadressidele. Nagu nimigi ütleb, on lugemine väga kiire ja hõlpsasti teostatav. Pange lihtsalt kaamera koodi sisse ja oletegi valmis! Teid suunatakse pärast seda.

Tõlge

Google'i tõlke abil on võimalik pilte koheselt tõlkidaGoogle'i tõlke abil on võimalik pilte koheselt tõlkida

Isegi need, kes valdavad inglise keelt, võivad välismaal reisides kogeda mõningaid raskusi. Ehkki enamik keelt saab sellest keelest aru, ei ole alati midagi, mis aitaks teil näiteks inglise keeles seda märki lugeda. Sellistel juhtudel saavad nutitelefoni kaamerad aidata ja paljudel neist on loodud funktsioone Google.

Kasutage Google tõlge, saab mobiilikaamera teile raskesti arusaadavat teksti otse tõlkida. See funktsioon on väga kasulik paljudes olukordades, näiteks restoranide menüüde lugemisel jaapani või vene keeles.

Uurige uuringuid

Google Lens rakendus tuvastab objektide, inimeste ja kohtade rea vaid nutitelefoni kaamera abilGoogle Lens rakendus tuvastab objektide, inimeste ja kohtade rea

Assistent Google Väga kasulik häälkäsklustega uuringute tegemiseks, kuid mõned inimesed ei tea, et saate kasutada ka kaamerat. Ulatusliku Google Lens'i abil tuvastab abiline aadressi, maastiku ja asukoha andmeid. Näiteks restoranile osutades saavad kasutajad näha kohta, menüüd, lahtiolekuaegu ja muid üksikasju.

Teine funktsioon on toodete leidmisel väga kasulik, kui olete kaupluses ja soovite teada toote hinda mujal. Toote nime sisestamise asemel positsioneerige parem kaamera Google Lens Minge sinna, kust osta, hinnakujundust ja muid sarnaseid tooteid. Alates selle käivitamisest 2017. aastal on rakendus saanud mitmeid täiustusi, suutes isegi taime- ja loomaliike tuvastada.

Skaneeri dokument

Nutitelefonikaamera - skannerMobiiltelefonid on tavapärastest skanneritest praktilisemad ja kiiremad

Vana hea skaneerimine on endiselt väga kasulik, kuid nutitelefoni kaameraga saavutatud praktilisusest on raske üle saada. Lisaks dokumentide pildistamisele saavad kasutajad muuta funktsiooni konkreetsete rakendustega töö professionaalsemaks. seda CamScanner üks kuulsamaid, see suudab teisendada pildid PDF-iks ja funktsioneerida pilves, võimaldades juurdepääsu mis tahes installitud seadmele. See on saadaval iOS-i ja Androidi jaoks.

alati hea, kui saame a nutitelefon moodsam ja täis uusi tööriistu. Isegi kummalisel kombel on endiselt palju inimesi, kes ei tea oma nutitelefonide tegelikku võimekust. Kaamera uued funktsioonid õnnestusid näiteks lisaks lihtsatele fotodele, luues nende sotsiaalsete võrgustike jaoks erakordse sisu.

RA kleebis

Sisestage oma lemmikmärgid liitreaalsuse piltidesSisestage oma lemmikmärgid liitreaalsuse piltides

Kasutades samu mängutehnikaid Pokmon Go ja Harry Potter: Wizards Unite, kaamera ühendab foto või videoga liitreaalsusega tegelased. See salafunktsioon võimaldab teil püsida Pikachu ja teiste fantastiliste olenditega kõrvuti.

Liimimisfunktsiooni valimisel otsib kaamera pinda, mis simuleerib tähemärki. Pärast seda valige lihtsalt see, mida soovite pildile lisada. Animatsioonil on heli ja kõne, mis võivad tekitada väga meeldivaid hetki.

Nutitelefonikaamerad pole kunagi olnud nii paindlikud

Ehkki traditsiooniliste selfide arv kasvab endiselt, on muljetavaldav teada, kui palju ülesandeid saab tänapäeval lihtsate kaamerate abil täita. On rakendusi, mis kasutavad mobiiltelefoni mitmesuguste funktsioonide täitmiseks. D, et jälgida Sky Mapiga tähti, lugeda pangarakendustega vöötkoode ja uurida inimese keha isegi inimese anatoomia atlase abil.