Avatarify võimaldab teil ühendada Steve Jobs, Elon Musk või keegi teine ​​videokõneks

Kas olete olnud palju videokõnesid ja oma piltidega tüdinud? Kas soovite oma sõprade, pere või töökaaslastega trikke mängida? Sest kui teate natuke programmeerimiskeelt, on mul ideaalne näpunäide: Selgitus.

See on arendaja loodud eksperiment Ali Aliev ja Karim Iskakov, põhineb täielikult sĂĽgavad võltsingud – kus närvivõrk “reprodutseerib” kellegi funktsioone, et luua temast võltsvideo või võimaldada teil videos esineda kellegi teisena, mis on siin täpselt selline.

Erinevus Avatarify ja muude rakenduste vahel sügav võlts see töötab täielikult pildi põhjal: saate end teiste esinemiseks üles laadida teiste nägudega. Ilmselgelt on tulemused väga lihtsad (efekt näeb välja pigem papist mask kui miski muu ja teie hääles ei muutu midagi), kuid kõik sobib nalja või kahe jaoks.

Programmi arendaja on lisanud valmis avatari, nii et teil pole vaja pilti üles laadida. Valikute hulgas on meil nägu Steve Jobs ja Elon Musk et saaksite sõprade peal trikke mängida.

Avatarify kood on saadaval GitHubis ja see on avatud / tasuta, mis nõuab kõigi videokonverentsirakendustega töötamiseks ainult väikest konfiguratsiooni. Tuleb märkida, et selle jõudlus on suhteliselt nõudlik: toimima sügav võlts rahuldava kaadrisageduse juures on tervislik, et teil on spetsiaalse GPU-ga arvuti.

Cult of Maci kaudu