contador gratis Saltar al contenido

Avid pakub nüüd oma Media Composeri redigeerimise tööriista piiratud / tasuta versiooni

Komposer Media Avid

Kui töötate videotöötlusettevõttes või olete huvitatud ainult sellest teemast, kuid pangakonto ei ole eriti sobiv osalemiseks suurtes investeeringutes, mida selle segmendi tooted tavaliselt vajavad, Avid on teile häid uudiseid.

See hiiglaslik kirjastamise lahendus käivitati täna macOS-i ja Windowsi jaoks – selle tarkvara tasuta versioon, mis on rahvusvaheliselt tuntud nii valmistajate kui ka teiste oma ala asjatundjate seas, vahendab Media Composer. Ristitud Avid meedia helilooja | Esiteks, kannab see tööriist kogu MediaCentral platvormi võimsust ja liides on väga sarnane täieliku tarkvaraga, tuues ootuspäraselt mõned põhipiirangud.

Avid meedia helilooja | Esiteks

Esimene võimaldab kasutajatel töötada nelja videokanali ja kaheksa helikanaliga, pakkudes erinevaid tööriistu, mis on seotud efektide, üleminekute, värviseadete ja jaotustükkidega. Projekti saab läbi viia maksimaalse eraldusvõimega Full HD 1080p kiirusel 59,94 kaadrit sekundis; värviruum peab olema Rec.601 või Rec.709 (kaasaegsemad standardid, näiteks DCI-P3, mida toetavad uued Apple'i tooted, ei kuulu komplekti). Stereoheli tugi on lisatud, kuid keerukamatest standarditest, nagu 5.1 või 7.1, loobutakse. Lõpuks, kui teie kunstiteos on valmis, saate automaatselt jagada kõike YouTube'is, Facebookis ja / või Vimeos.

Täpsemalt Mac'i juhtumi puhul väitis Avid, et seadme käitamise miinimumnõueteks on alates 2012. aastast töötav arvuti, mis töötab macOS 10.10 (Yosemite) või uuem, 8 GB või suurema mäluga. Meedia helilooja saamiseks Esiteks registreeruge lihtsalt tootja veebisaidil ja laadige alla sobiv haldustarkvara.

Ära ole siin naiivne: see algatus pole midagi muud kui reklaamivahend, mille abil kasutajad saavad Avidi lahendusega tuttavaks ja sellest huvitatud olla, hakata (palju) raha ettevõtetele kulutama. Siiski on lõbus näha, kuidas üks suurimaid arendajaid maailmas tasuta tööriista koos nendega välja annab sugupuu üldsuse jaoks, mis võib olla haaret paljudele inimestele. Kui tegutsete selles äris ja teil on aega seda vaadata, andke meile oma kommentaaridest teada allpool!

läbi AppleInsideri