Baboom Kim Dotcom räägib ka portugali keelt

Baboom Kim Dotcom räägib ka portugali keelt

Online-muusikateenuse Baboom käivitamine on pälvinud meedia tähelepanu. Kim Dotcom on juba ammu lubanud käivitada veebipõhise muusikaplatvormi. Ja Saksa ettevõtja on pikka aega töötanud Portos asuva ettevõttega, et Baboomi turule toomine saaks toimuda.

Nüüd nimetatakse teda Baboomi arendajaks, kuna ta töötab ainult selle teenuse heaks, kuid tal on juba teine ​​nimi. Ta asub Portos ja töötab alates 2009. aastast Kim Dotcomiga. Kogu veebis kättesaadava valimi väljatöötamise viis läbi 13 inimest, kes olid osa Portugali tütarettevõttest.

Ettevõtte tehnoloogiajuht Marco Oliveira rääkis TeK-ga oma kogemustest sellise meediaplatvormi väljatöötamisel ja tööst tehnikamaailma ühe karismaatilisema tegelase Kim Dotcomiga.

“Eesmärk on näidata, mida platvorm suudab pakkuda,” ĂĽtles Marco Oliveira, viidates asjaolule, et saadaval oli ainult ĂĽks album.

CTO usub, et Baboomil on potentsiaali vastata mitmetele väljakutsetele. Seistes silmitsi ideega saada moodsaks MySpace’iks tunnistab ta, et tema missioon on sama, nimelt anda sarnane vastus artistide, kirjastajate ja muusikatööstuse kohandamisele “kaasaegsele ajastule”. Platvorm soovib aidata ka uute töökohtade ilmumise ja uute nimedega.

Kuid seal, kus on kunstnikke, on ka järgijaid. Seetõttu on Baboom kooskõlas ka selliste teenustega nagu Spotify ja iTunes. “Soovime, et inimesed saaksid jälgida oma lemmikartistide uudiseid,” selgitab Marco Oliveira.

Ilma et oleks võimalik konkreetset kuupäeva anda, ĂĽtles Baboom Developers’i tehnoloogiadirektor, et 2014. aastal on muusikaplatvorm avatud teistele artistidele.

Töö a “Enim tahetud”

Saksa luksusärimees tegi esimesed käigud põhjapoolse ettevõttega. Kim Dotcom sai ettevõtte tööst teadlikuks ja otsustas nad MegaBoxi arendamiseks sel ajal tööle võtta, see oli 2009. aastal. Projektist loobutakse lõpuks teadaolevatel põhjustel, kuid sellest saab täna Baboom.

Tegelase Kim Dotcomi kohta on Marco Oliveiral ainult komplimente. “Kim on väga atraktiivne. Pole kahtlust, ta on ettevõtja, väga võimekas ja mitmekesine. Ja võitluse kuvand, mida ta siin jagab, on tõepoolest Kimi isiklik missioon. ” Sellele tunnusele lisanduvad nõuded seoses tööga, sest kõik tuleb teha hästi.

Kim Dotcom

Kontakt Dotcomiga toimus peamiselt videokonverentside kaudu, suuresti Saksamaale siduvate õiguslike piirangute tõttu. Kuid oli aegu, kui Portugali ärimeeste ja ettevõtete kohtumised muudeti “elavaks ja värvikaks”.

Mis puutub multimiljonäri ekstravagantsusse, siis Marco Oliveira ĂĽtles lĂĽhidalt: “See on Kim Dotcom”.

Lisaks muusikateenustele vastutab Baboom Developers Kim Dotcomi isikliku veebisaidi eest ja annab Megale ka “jala”.

Rui da Rocha Ferreira

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi