Badland Brawl on konkurentsivõimeline mitme mängijaga mäng, mis ühendab Angry Birdsi ja Clash Royale'i - Android

Badland Brawl on konkurentsivõimeline mitme mängijaga mäng, mis ĂĽhendab Angry Birdsi ja Clash Royale'i – Android

Badlandi sarjast tuntud sõltumatu stuudio Frog Mind on Badland Brawlil, täiesti konkurentsivõimelisel veebimängul, käinud teistsuguse tee. Värvilised visuaalid ja detailid peidavad sügavat lahingut kahe mängija vahel, eesmärgiga hävitada vastase torn. Selleks kasutage oma kaardipakki, et paigutada üksused lahinguväljale, näiteks mängudes nagu Clash Royale.

Suur erinevus on see, et tegelased visatakse troppist läbi, täpselt nagu teete seda Angry Birdsiga, üritades vastandlikke üksusi kinni hoida, alati oma silmaga torni külge kinnitatud. Tegelased ilmuvad juhuslikult, samuti relva- ja õigekirjakaardid, mida mängija peab hallatava energiariba kaudu haldama.

Ühikutel on erinev kaal, mis mõjutab eenduvat kaugust, näiteks nooled, mida saab otse torni juurde lasta. Teised ei lähe oma mängupiirkonnast kaugemale. Lisaks peab ta ründama õhust või maapinnalt, kasutades nende vastavaid üksusi, sama kehtib vastase rünnaku pealtkuulamise ja vältimise kohta.

Selles mõttes peab lisaks kokkupõrkestrateegia vaatenurgale, mis puudutab teatud tähemärkide kasutamise valimist, olema ka võimalus piltide abil maksimeerida vastasele tekitatud kahju. Üldiselt on see mäng kontseptsioonidega, mida on lihtne õppida, kuid mis kaugeltki ei domineeri parima taktika üle.

Lahingu võitjad koguvad münte ja mune, et avada uusi kaarte, uuendada üksuse kloone ning pääseda juurde uutele rünnakutele ja oskustele. Kaardihaldusfunktsioonid toimivad sarnaselt teiste žanrimängudega, mida sarnasemaid ühikuid kogute, need ühendatakse tugevama versiooni loomiseks.

Saate tasuta alla laadida Badland Brawli iOS-i ja Androidi nutitelefonides.