contador gratis Saltar al contenido

Badoo kaudu nutitelefoni sisenemine: kuidas seda teha?

Badoo kaudu nutitelefoni sisenemine: kuidas seda teha?

Selle koroonaviiruse põhjustatud karantiiniperioodil seisame kõik silmitsi olukorraga. Üks asi, mis võib olla väga lõbus, on suhterakenduse kasutamine aja ületamiseks.

Selles juhendis selgitame teile, kuidas nutitelefoni abil Badoo sisse logida. Nagu üks paremaid omataolisi rakendusi. Kontrollige kõike üksikasjalikult allpool!

1. Mis on Badoo?

Kui otsite teavet suhterakenduste kohta, olete ehk kuulnud 2006. aastal asutatud suhtlusvõrgustikust Badoo. See tegutseb enam kui 190 riigis, sealhulgas Brasiilias, ja on saadaval 47 keeles.

See kõik teeb sellest kõige laialdasemalt kasutatavate funktsioonidega võrgu, lisaks arvutibrauserite versioonidele kuvatakse ka Androidi ja iPhone'i rakendusi.

See töötab mudelis "freemium", kus kõik põhifunktsioonid antakse kõigile kasutajatele tasuta, kuid teatud asjade eest tuleb maksta.

sisestage nutitelefoni kaudu Badoo

Enne kui õppida nutitelefoni kaudu Badoo-sse sisenema, võiksite teada saada, millised on platvormi peamised ja kõige huvitavamad funktsioonid. Nad:

  • Lähimad inimesed: siin näete lisaks läheduses olevatele inimestele ka teie piirkonnas elavaid inimesi ja nendega ühendust võtvaid inimesi;
  • Otsing: kasutajad saavad näha, kes on rakenduses, isegi kui see toimub erinevates linnades või maailma osades;
  • Koosolek: veel üks tasuta tööriist, kus kasutajad saavad näiteks Tinderis libistada paremale või vasakule, et teistele kasutajatele meeldida või mitte meeldida.
  • Videovestlus: siin saate video kaudu ühenduse luua ja vestelda inimestega, kellega "kokku satute" reaalajas, mis on selle karantiini ajal väga kasulik;
  • Kinnitatud profiil: Badoo-l on kolmeastmeline kinnitusprotsess, mille käigus kinnitate oma konto ja saate valida, kas näha ainult teisi kinnitatud kasutajaid ja nendega vestelda.

Tasuliste tööriistade hulgast on peamised järgmised:

  • Uurige, millised kasutajad on oma profiili oma lemmikute hulka lisanud;
  • Vaadake, kellele teie profiil meeldib, et sobivaid vasteid lihtsustada;
  • Teie sõnumi lugemine on kiirem;
  • Kui teile meeldib kogemata keegi, kes on väga huvitatud, siis saate Premiumiga selle tühistada ja anda sellele "meeldib"!

2. Kuidas sisestada Badoo nutitelefoni kaudu?

Nüüd, kui teate Badoo kohta palju ja olete otsustanud, et kavatsete seda tõesti kasutada, õpetame teile, kuidas nutitelefoni kaudu sisse logida. Jätkake siin lugemist ja vaadake samm-sammult.

Esiteks peate rakenduse oma nutitelefoni alla laadima App Store'i või Play poe kaudu.

Pärast installimist ja avamist avage ekraan, et küsida oma sugu. Valige, kas mees või naine, või kui see ei sobi, klõpsake nuppu"Rohkem valikuid" täieliku loendi kuvamiseks. Nüüd valige nimi, mida soovite teistele kasutajatele kuvada, ja klõpsake nuppu"Jätka".

Seejärel sisestage jätkamiseks oma sünnikuupäev. Pidage meeles, et selle rakenduse kasutamiseks peate olema üle 18-aastane. Sisestage oma e-posti aadress järgmisel ekraanil, klõpsake nuppu"Jätka" ja lisage jätkamiseks foto endast. Kui soovite, võite sel ajal lisada paar fotot või jätta need hiljem alles.

Nutitelefoni kaudu Badoo sisenemiseks registreeruge

Looge tugev ja turvaline parool, mida ainult teie teate. Soovitame kasutada mõnda parimat paroolihaldurit, nii et te seda kunagi ei unustaks. Siis aktsepteerige Aususe pakt, valige järgmistest suvanditest, mida otsite sellest suhterakendusest:Midagi ilma kompromissideta, "Tõsine suhe", "Me näeme" või "Rääkimine".

Nüüd, kui olete nutitelefoni kaudu Badoosse sisenemise lõpetanud, minge rakenduse peamenüüsse. l Seda kohta saab nihutada kasutajatele meeldivaks või mitte.

Sellel ekraanil vasakus alanurgas on profiili ikoon. Klõpsake oma enda nüüd konfigureerimiseks. Klõpsake paremas ülanurgas ikoonil ja saate lisada rohkem fotosid ning anda mitmesugust teavet enda kohta.

Näiteks teie pikkus, kui teil on lapsi, kui juua juhuslikult või suitsetada, ja mõned teised. Samuti saate luua võtmeküsimusi, lisada huvisid, ühendada oma Instagrami või kinnitada oma konto.

Kui profiil on valmis, võite alustada vastete otsimist, minnes peamenüüsse. Selle paremas ülanurgas on koonusfilter, kus saate kindlaks teha, kas soovite näha mehi või naisi.

Samuti saate kohandada võimalike vastete vanusevahemikku, muuta vahemaid ja valida inimeste jaoks täpsemad filtrid.

Filter siseneb Badoo nutitelefoniga

Kas teile meeldib meie üksikasjalik juhend, kuidas sisestada Badoo nutitelefoni abil?

Kommenteerige oma arvamust selle rakenduse kohta. Nii palju on minevikus teada ja kasutatud. Ärge unustage vaadata, kuidas karantiinis püsima jääda, parimad ideed igavusest üle saamiseks ja meie näpunäited kodus töötamiseks koos produktiivsusega!