Bait: rakendus, mis soovib TikTokiga konkureerida, kogub Portugalis populaarsust

TikTok on viimasel ajal olnud populaarsuse “nähtus”, kuid on uusi äppe, mis on tulnud rakendusega konkureerima ja tunduvad ĂĽha suurenevat. Seda nimetatakse baidiks ja see on Google Play poe trendi esimesel positsioonil, App Store’is aga sotsiaalvõrgustiku ĂĽlaosas ĂĽheksandal positsioonil. Ameerika Ăśhendriikides on selle rakenduse populaarsus samuti kasvamas.

Soov käivitada Vine’iga sarnane rakendus oli juba rakenduse kaasasutaja Dom Hofmanni poolt 2017. aastal tagatud garantii. Esialgse 2019. aasta turule toomisega käivitus rakendus alles sel reedel Google Play poes ja App Store’is, sealhulgas Portugalis.

Pakkudes video tagasi tuua kuue sekundi jooksul, võimaldavad baidid teil videot kaamerast üle kanda või soovi korral ka otse rakenduses endas salvestada. Pärast kasutajate meelitamist osalema foorumites, kus nad saavad rakenduse kohta oma kommentaare jätta, või virtuaalses poes ise, kinnitas Dom Hofmann sel pühapäeval avaldatud väljaandes, et mõned probleemid lahendatakse peagi, nimelt seoses rämpspost ja mõned baitides avaldatud kommentaarid.

Riiklikud suundumused on sarnased Ameerika Ăśhendriikide suundumustega. Randy Nelsoni sõnul on rakendus Bloombergile antud intervjuus olnud App Store’is ĂĽsna populaarne, võttes reedel tasuta tasuta rakenduste esikoha ja pĂĽsinud endiselt tipus. Google Play poes on baidil juba ĂĽle 100 000 allalaadimise.