Banco do Brasil on Apple Watchile ette valmistanud rakenduse versiooni

See on muljetavaldav (ja kiiduväärt) areng, mille Banco do Brasili rakendus on viimastel kuudel läbi teinud. Oleme varem olnud pankade suhtes karmi kriitikat, sest sel ajal ei hoolinud pank mobiilirakendusest tegelikult; Kuid see lugu on muutunud, kuni see muutub meie arvates üheks kõige enam Ilus ja funktsionaalne Brasiilia pankade seas.

Ja see tähelepanu modernsusele näib olevat muutunud filosoofiaks, sest nad hoiavad silma peal kõigil ilmuvatel uudistel. BB on saabumiseks ette valmistanud iPhone’i rakenduse õunakell, mis võimaldab teil saada mitmesugust pangakonto teavet otse randmele.

Kellal olev BB-rakendus töötab koos iPhone’i rakendusega (nagu tavaliselt Apple’i kellade puhul). Kuid asjaolu, et kiireteabe saamiseks ei pea iPhone’i taskust välja võtma, on väga praktiline ja võib mõnes olukorras elu lihtsustada.

Vaata-BB_04

Selle rakenduse kaudu on võimalik kindlaks teha, milline teave kuvatakse Watchi kokkuvõttes (Lühidalt), alates parimast krediitkaardinõuandest ostmiseks (aegumiskuupäeva järgi) kuni TravelMoney kaardi saldoni. Samuti saate rakenduses konfigureerida, mida näete randmel, näiteks jooksev- või hoiukonto saldod, tulevased turule tulekud (hädavajalikuks finantskorralduseks hädavajalikud), kaardilimiidid.

Vaata-BB_02

Sellel rakendusel on praegu turvatestimine ja seda pole Apple’i heakskiitmiseks esitatud. Varsti ilmub see aga App Store’i.

Banco do Brasil on esimene, kes neid eeliseid oma klientidele veelgi avalikustab. Me ei tea veel, kas teised pangad selle kallal juba töötavad, kuid igal juhul on tore näha, et brasiillased tõesti proovivad kasutajatele midagi kvaliteetset pakkuda. Õnnitleme kogu vastutavat meeskonda ja et teised pangad järgivad peagi sama kaastundega oma mobiilirakenduste eeskuju. Lõppude lõpuks on vastuvõetamatu pank, kellel pole isegi Touch ID-d (meil pole vaja nimesid nimetada, eks?).

Algne sisu © iPhone Blog