Banco do Brasil saab Apple Paysse siseneda alles kuu lõpus [atualizado]

Kõik näitab seda Bradesco See pärineb Brasiilia pank kasutatakse Apple Pay alates tänasest.

Põhjus on tugev, sest täna, 4. juulil lõppes Itua 90-päevane ainuõiguse periood. Lisaks, nagu me eile oma Instagramis teatasime, on mõned kasutajad suutnud probleemideta lisada meie Ourocardi krediitkaardi BB-st (Visa banner) Apple Paysse, puudu on „ainult“ kinnitusetapp.

Eilsest tänaseni aga MacMagazine sai teavet, et vähemalt BB-ga seoses on kõik veel testimise faasis. Täpselt nii, ükski Apple Pay Banco eest ei tee vähemalt praegu Brasiilia kliente ja nende krediitkaarte. Meie allikate sõnul on lootus, et nad alustavad teenust kuu lõpus. Selle jaoks pole aga kuupäeva määratud 7/31 (Teisipäev) tuli hea kuupäevana välja.

Tasub mainida, et me räägime eranditult Banco do Brasilist. Siiani pole me saanud teavet Bradesco Apple Payi sisenemise kohta, mis oleks võinud juhtuda ka varem, BB-ga (nagu oodatud) või isegi hiljem.

Banco do Brasili krediitkaardi kinnitamiseks (samm, mis on veel puudu mõnel kasutajal, kellel, nagu eespool ĂĽtlesin, õnnestus kaardi teenuses registreerida), tuleb panga rakendust alati värskendada – ehkki see sai eile väikese värskenduse, pole värskendusel ĂĽhendust Apple Payga.


Banco do Brasili rakenduse ikoon

Kahtlemata on uudised halvad neile, kes on rahutud ja ootavad käivitamist. Teiselt poolt on meil häid uudiseid. Kuigi see on ainult krediitkaart Viisa Siiani on seda edukalt lisanud kasutajad, lipud American Express (AMEX) ja Link testitakse ka pangas. Need testid ei taga siiski, et neid lippe toetatakse kohe partnerluse alguses – isegi kui nad kõik viitavad sellele, et see on õige tee. Ja kui BB kavatseb kõiki neid kolme kaubamärki toetada, viitab see kõik sellele, et neid peaks toetama ka Bradesco. MasterCard, kuuldu põhjal seda ei testita – aga kuna lippu toetab juba Itua, pole sellest mõtet lahkuda.

Nagu tavaliselt, saame ainult oodata – veidi kauem -, et näha, mis juhtub.

Uuenda 4. juulil 2018 kell 16.15.

Eespool esitatud teabe kinnituseks teatasid mõned kasutajad, kes lisasid Banco do Brasili krediitkaardid Apple Payle (veel kinnitamise ootel), et kaardid eemaldati teenusest: