Banco do Brasil töötab täielikult renoveeritud iOS-i rakenduse kallal

Praegune rakendus Brasiilia pank iOS-i jaoks pole halb, kaugel sellest. Ma tean kolme teise Brasiilia panga rakendusi ja ütlen, et nende praegune versioon on parem kui neil kõigil, sealhulgas.

Kuid mehed ei seisnud paigal. Väljatöötamisel on täiesti uus versioon, mille väljaandmine on kavandatud augustiks. Olen seda katsetanud paar nädalat ja mulle meeldib see väga, kuigi trimmimiseks on veel palju külgi.

Selle suurendamiseks klõpsake / puudutage pilti.

Rakenduse ĂĽldine kasutatavus on lihtsam, kaasaegsema välimuse ja koheselt kasuliku teabega. Nagu praeguses versioonis, on kasutajal veel palju asju, mida saab endiselt kohandada – isegi kohe pärast sisselogimist ilmuva saldo summa (saate valida, kas soovite, et ta lisaks teie hoiukonto saldo näiteks teie hoiu- ja arvelduskrediidi kontodele või kuvaks ainult ĂĽhte neist) .

BB finantsjuhtimislahendus nimega My Finance on nĂĽĂĽd rakendusse täielikult integreeritud. Sellega kaasneb ka uus “tehingukeskus”, märkimisväärsed täiustused kaardihalduses, hiljutised ĂĽlekandegraafikud, paremad kategooriatega maksed ja palju muud.

BB arendustiimil läheb väga hästi. Head asjad tekivad. ?


Banco do Brasili rakenduse ikoon