Banco do Brasili klient on Apple Payi registreerimise edukalt lõpetanud [atualizado 2x: não mais!]

Banco Itoa ainuõigus on möödunud 90 päeva ja tänaseni pole ĂĽhtegi panka ega muud krediitkaarti ametlikult sisestatud Apple Pay. Kõik näitab seda Brasiilia pank on teine ​​pank, kes sõlmib Apple’iga partnerluse ja toetab Apple’i maksesĂĽsteemi. Lootus on, et see juhtub juuli lõpuks, mis ei pruugi olla tingitud bĂĽrokraatlikest probleemidest või vajadusest täiendavate testide järele.

Kuid täna õnnestub Branco do Brasili klientidel oma Ourocard Visa krediitkaart Walletis registreerida. Kaardikontrolli (midagi, mida varem polnud võimalik teha) teeb rakendus Banco do Brasil ja SMS-i teel.

Huvitaval kombel saab igaüks registreerida Visa Ourocardi kaardi deebet- ja krediitkaardi lisafunktsioonides, mis pole Itaú kaardiga võimalik. Veel üks veider fakt on see, et kasutajatel õnnestub ka Apple Watchis kaarte registreerida, mis näitab, et asjad edenevad hästi.

Muidugi on ka kasutajaid, kes saavad registreerimise lõpuleviimisel veateateid. Kogu see stsenaarium näitab, et BB on alles rakendamise / testimise etapis, näeme.

Fakt on: testige või mitte, kui olete BB klient ja teil on Visa krediitkaart, vaadake, kas saate oma juhendit järgides oma kaarti Walletis registreerida. ?


Banco do Brasili rakenduse ikoon

Uuenda 9. august 2018 kell 08.20

Nagu arvasime, pole käivitus veel juhtunud. Varsti pärast meie postituse avaldamist läks süsteem võrguühenduseta ja nüüd ei saa keegi Banco do Brasilis Apple Payi aktiveerida.

Vahepeal õnneks palju inimesi edukalt registreeritud oma Visa kaarti (nii krediit- kui ka deebetkaart) ja oleme kindlad, et nad saavad seda edaspidi kasutada.

Kuigi see pole veel reaalne, näib, et ametlike lukkude vahetamine on vaid mõni päev.

II värskendus 9. august 2018 kell 11:08

Selleks ei oodanud seda keegi: Banco do Brasil nĂĽĂĽd eemalda eile registreeritud kasutajakaart. Ilmselgelt oli vabastamine viga.