contador gratis Skip to content

Bandiidid rĂŒndasid Pelota iPlace of Shoppingi ja lahkusid kotitĂ€ie tooteid [atualizado]

Pencuri dengan produk yang dicuri dari toko iPlace di Shopping Pelotas

PĂ”hineb Pelotas 24 Tundi, A iPlace Pelotas kaubanduskeskus (aadressil Rio Grande do Sul) rööviti tĂ€na, pĂŒhapĂ€eval, 12. mĂ€rtsil.

Kellegi sÔnul, kes töötab Àrikohas ja otsustas, et teda ei tuvastata, rööviti kauplus vahetult pÀrast kaubanduskeskuse avamist. Hoolimata relvastatud bandiitidest, Ônneks keegi operatsioonis vigastada ei saanud.

Vargad toodete eest, mis varastati Pelotas Shoppingu iPlace'i poodidest

Nagu pildil nÀeme, vÔtsid bandiidid asju suures kotis, varastati ilmselt 43 iPhone'i, 5 6 Macit (tundmatud mudelid) ja 2 iPadi. Samuti oli teateid, et nad möödusid kaubanduskeskuse koridorist tÔmmatud relvadega, pÔhjustades paanikat.

Vargad toodete eest, mis varastati Pelotas Shoppingu iPlace'i poodidest

Vabandust

(nÀpunÀide alates Andr Terra See on pÀrit Gustavo Jaccottet)

Uuenda 3.12.2017 s 22:57

Siin on mÔned katkendid Shopping Pelotalt saadud avaldustest:

Shopping Management Pelotas kinnitas teavet, et Loja iPlace koges röövi sel pĂŒhapĂ€eval, 12. mĂ€rtsil.

() Niipea kui iPlace'ist meetmest teatati, aktiveeris Shoppingu juhtkond Pelotas sÔjavÀe brigaadi, mis reageeris kohe ja jÔudis kohale mÔne minuti jooksul. Shopping teeb uurimistega koostööd ja on bandiitide tuvastamiseks esitanud pilte politseipoolse ringluse piirkonnas asuvatest turvakaameratest.

() Pelotas Shopping Management kahetseb oma hÔivatud ajakava ja kordab oma valmisolekut teha politseiga koostööd probleemide lahendamisel, kaupluste omanikele tekitatava kahju minimeerimiseks ja turvalisuse tugevdamise vÔimaluste Ôppimiseks.