Pencuri dengan produk yang dicuri dari toko iPlace di Shopping Pelotas

Bandiidid ründasid Pelota iPlace of Shoppingi ja lahkusid kotitäie tooteid [atualizado]

Põhineb Pelotas 24 Tundi, A iPlace Pelotas kaubanduskeskus (aadressil Rio Grande do Sul) rööviti täna, pühapäeval, 12. märtsil.

Kellegi sõnul, kes töötab ärikohas ja otsustas, et teda ei tuvastata, rööviti kauplus vahetult pärast kaubanduskeskuse avamist. Hoolimata relvastatud bandiitidest, õnneks keegi operatsioonis vigastada ei saanud.

Vargad toodete eest, mis varastati Pelotas Shoppingu iPlace'i poodidest

Nagu pildil näeme, võtsid bandiidid asju suures kotis, varastati ilmselt 43 iPhone'i, 5 6 Macit (tundmatud mudelid) ja 2 iPadi. Samuti oli teateid, et nad möödusid kaubanduskeskuse koridorist tõmmatud relvadega, põhjustades paanikat.

Vargad toodete eest, mis varastati Pelotas Shoppingu iPlace'i poodidest

Vabandust

(näpunäide alates Andr Terra See on pärit Gustavo Jaccottet)

Uuenda 3.12.2017 s 22:57

Siin on mõned katkendid Shopping Pelotalt saadud avaldustest:

Shopping Management Pelotas kinnitas teavet, et Loja iPlace koges röövi sel pühapäeval, 12. märtsil.

() Niipea kui iPlace'ist meetmest teatati, aktiveeris Shoppingu juhtkond Pelotas sõjaväe brigaadi, mis reageeris kohe ja jõudis kohale mõne minuti jooksul. Shopping teeb uurimistega koostööd ja on bandiitide tuvastamiseks esitanud pilte politseipoolse ringluse piirkonnas asuvatest turvakaameratest.

() Pelotas Shopping Management kahetseb oma hõivatud ajakava ja kordab oma valmisolekut teha politseiga koostööd probleemide lahendamisel, kaupluste omanikele tekitatava kahju minimeerimiseks ja turvalisuse tugevdamise võimaluste õppimiseks.