Bänner kuvab Apple TV-s reklaamirakendusi ja mänge, kuid kõik peaks olema lihtsalt viga

Apple’i programmeerijad on tänapäeval veidi hooletud. Pärast pornosaitide kasutamist meeldib kohatäide iTunes’is [Movie] Venemaal asuvatest poodidest on nĂĽĂĽd “bännerid”, mis reklaamivad Apple TV-s lumespordirakendusi ja -mänge, poodlemiseks ja toiduvalmistamiseks mõeldud rakendusi, nagu Ken Ray märkis.

Rakendus Apple TV-s?!

Jah, Apple TV-s rakenduste käitamise võimalus on paljude kasutajate jaoks suur soov digiboks Apple’ilt pikka aega ja ĂĽkskõik kui tugevad koefitsiendid olid, oli kindel, et see oli viga. Midagi sellist avaldab arendajaskonnale tohutut mõju ja see kuulutatakse kindlasti välja ĂĽhel ĂĽritusel, kus näidatakse mõningaid Apple’i ja kolmandate osapoolte loominguid, SDK vabastab (tarkvaraarenduskomplektvõi a) beetatarkvara arenduskomplekt muu hulgas arendajatele.

Bännerid, mis toovad App Store'is esile lumispordirakendusi ja -mänge

Tundub, et on mingi viga. Ettevõtte programmeerijad võivad iTunes Store’ist esile tõsta esiletõstud [imagem acima] ja vastake Apple TV menĂĽĂĽs – isegi sellepärast, et lingi sisestamisel viib see meid tĂĽhjale lehele.

Rakendus Apple TV-s?!

Jääb ĂĽle oodata, kui Tim Cook (Apple’i tegevjuht) plaanib muuta televiisori vaatamise viisi, ju ta ise ĂĽtles, et see on ettevõtte jaoks väga huvitav valdkond, kinnitas praktiliselt, et midagi juhtub.

[via 9to5Mac]