Barsys Smart Coaster: vidin neile, kes võtavad kokteile väga tõsiselt

Kokteilikunsti pole kerge valdada. Peate hankima õiged koostisosad, kogused, segud, temperatuurid ja palju muud, mis oleks spetsialistidele ilmne, kuid mitte meile. Barsys Smart Coaster lubab aga hõlbustada ülesannet neile, kellel pole Moskva mulli või veriste marjade valmistamisel erilist asjatundlikkust.

Seade, millest räägime, on väike ketas, mis on ühendatud spetsiaalse rakendusega. Selle kasutamiseks pange klaas lihtsalt kettale ja valige jook, mida soovite teha. Seejärel annab rakendus teile koostisosade loendi ja juhised ning plaat annab ereda tagasiside, et näidata, millal tuleb iga koostisosa lisada ja lõpetada.

Tek Smart Coaster

Barsys Smart Coaster

“Data-title =” tek Smart Coaster – Barsys Smart Coaster: vidin neile, kes kokteile väga tõsiselt võtavad – SAPO Tek “> Tek Smart Coaster Barsys Smart Coaster

Barsysi tegevjuht ja asutaja Akshet Tewari ĂĽtles, et “on palju kokteile, mida saab valmistada väga väheste koostisosadega”. Mida enamikul inimestel pole, on “teadmine, kuidas seda teha”. Ja siin see vidin tuleb.

Smart Coaster jõuab turule detsembris, baashinnaga 149 dollarit. Pange tähele, et see pole esimene selle ettevõtte toode, mis on spetsialiseerunud jookidele, kuna tehnoloogia käivitas mullu juulis täielikult varustatud iseseisva robotbaarmeni.

Seadme ettetellimine maksab 95 dollarit ja sisaldab automaatset mikserit. Barsysi rakendus on nĂĽĂĽd tasuta saadaval ja saate seda retseptide kontrollimiseks kasutada.