BatteryBox on suurepärane lisaseade kõigile, kellel on vaja seadet liikvel olles laadida

Oleme rääkinud mõnest lisaseadmest, mis on valmistatud spetsiaalselt uuesti täitmiseks iGadgets kui me oleme liikvel, nagu mophie suurepärane aku. Kuid täna esitlen ĂĽhte, mis lisaks kaheksa iPhone’i laadimisele on ka MacBooki omanikele haarav! Saage kokku Aku karp.

See pole mitte ainult tavaline aku – seda toidab BatteryOS, uus viis laetavate liitium-ioonakude juhtimiseks, mis võimaldab neil olla suurema mahutavusega ja mitte aja jooksul halveneda. See tähendab, et BatteryBox kestab 3000 täielikku laadimis- ja tĂĽhjendustsĂĽklit ning säilitab 5 aasta pärast siiski 96% oma võimsusest.

Aku karp

Nagu ma ĂĽtlesin, on see lisaseade väga atraktiivne ka MacBooki omanikele, kuid kõik, kes arvavad, et see arvuti laadimiskast on vale – isegi kui teete seda iGadgets ja muud seadmed. Rääkides konkreetselt MacBookist, möödub BatteryBox sĂĽlearvuti akust, toites otse arvutit – minimeerides sisemise aku tsĂĽklite arvu (ja survet). See tähendab, et justkui oleks teie MacBook ilma akuta, otse vooluvõrku ĂĽhendatud.

Aku lahter täitke joonis

Me räägime lisaseadmest, millel on sisseehitatud aku 50Whr / 12 000mAh – näiteks iPhone 5s on 5,92Wh / 1560mAh. Seetõttu on see võimeline järgmisteks asjadeks:

BatteryBoxi tabel

Päris kasulik, eks?

Väärib märkimist, et lisaseadme aku 100% (või 4,5 tundi 80% laadimise korral) laadimiseks mikro-USB sisendi kaudu kulub umbes 9 tundi. Lisaseadmel on seadme laadimiseks USB-port ja see ühildub ka MagSafe 2 pistikuga MacBookidega.

BatteryBox oli varem mĂĽĂĽdud 139 USA dollari eest – Brasiiliasse saatmise hind kahjuks simuleeritud ostus ei ilmu – ja see tuleb kohe (kuni aasta keskpaigani) saata.

[via TechCrunch]