BDI ülevaade: Real Racing 3 on meie juba tuttavate mängude suurepärane areng

Päris võidusõit 3

28. päeval annab EA Firemonkeys välja eeldatava võidusõidumängu Päris võidusõit 3, universaalses versioonis iPhone’ile, iPadile ja iPod touchile. IPhone’i ajaveebil oli võimalus seda testida veidi enne Brasiilia App Store’i jõudmist ja nĂĽĂĽd toob see mängu esmamulje.

Evolutsioon, mitte revolutsioon

Jah, Real Racing 3 (RR3) on lõbus kõigile, kellele automängud meeldivad, ka neile, kes juba teavad sarja teisi osi (RR1 ja RR2). Tegelikult leiavad need, kes juba teavad, et auto rajal sõitmine on väga sarnane varasema omaga. Mõni mängusisene areng annab aga fännidele uue tõuke oma armastusele frantsiisi vastu.

Graafika on palju keerulisem, võimaldades reaalajas detaile näha kere peegelduses või auto tahavaatepeeglis. Teine punkt, mis annab mängule veelgi rohkem reaalsust, on tõelistest kohtadest inspireeritud rada, kusjuures pärast iga asukoha tõsist topograafilist uurimist rakendatakse kaldeid ja otsuseid.

Parem graafika

Teine edasiminek, mis peaks meeldima kõige nõudlikumatele mängijatele: auto kahjustused rikuvad nüüd jõudlust. Lugu teistele vabalt pihta saada, autosid hävitada ja kõige kiiremini püsida on läbi. Nüüd tuleb iga juhtunud õnnetus parandada, kui soovite võistlussõidus konkurentsis püsida. Ja selleks on vaja virtuaalset raha.

Tasuta mäng, kuid sisemiste ostudega

Paljud inimesed kurdavad, kui saavad teada, et see mäng on süsteemis tasuta saadaval tasuta mängida, kuid sisemiste ostudega (rakendusesisesed ostud). Võta rahulikult, nii et nagu sina enamus seda tüüpi mänge, ei sunnita teid midagi kulutama, kui te seda ei soovi. Igaüks, kellel on kannatlikkust (ja palju), saab mängu 100% tasuta mängida, sest keegi ei sunni kasutajaid mängimiseks maksma.

Kuid mängul on saak, mis maksab patsientidele nende evolutsiooni kiirendamiseks vähemalt natuke raha. Iga auto, mille ostate või mida muudate, võtab selle valmistamiseks aega nagu päriselus. Kujutage ette, et viite oma auto mehaaniku juurde kere remondiks ja peate selle töö ära ootama; RR3 on sama. See tähendab, et kui te kukute alla ja peate auto parandama, peate ootama nii kaua kui vaja, sest mehaanikuga ei saa te seda rajale panna. Ausalt öeldes ma armastan seda realismi.

Kergem remont võtab tavaliselt aega 4 või 10 minutit. Kuid kui lasete sellel parandusi koguda ja kõik korraga parandada, võib ootamine olla pikk.

Remont

Kellel pole kannatlikkust ja kes ei taha oodata, võib “maksma“Nii et protsess lõpeb varsti. Mängus on kahte tĂĽĂĽpi virtuaalset “raha”: Reais (või mängija elukohariigi valuuta) ja KuldmĂĽndid. Mängu edenedes saate mõlemad tasuta: võistlusi tehes teenite raha ja tasemele tulles saate kuldmĂĽnte.

Reaisi kasutatakse autode ostmiseks ja täiendamiseks. Kuldmünte saab kasutada remondi- või eriautode ooteaja kiirendamiseks.

Tase ĂĽlespoole

Kui kuulute nende hulka, kellele ei meeldi sõrmede higiga arenemise ootamine ja soovite, et mäng areneks kiiremini, siis on teil võimalus (kui soovite) osta mängusisest poest Reais või münte, mis võimaldavad teil ootamise vahele jätta. parandada või osta arenenumaid autosid. Nõuan uuesti: kulutan sellele mängule ainult päris raha Kes seda tahab. Kõige laisemad saavad garanteerida sama virtuaalse krediidi vääriliste jõupingutustega.

MĂĽĂĽa kuldmĂĽnte

EdasimĂĽĂĽk

Hooldus

Nagu päris autos, peate aeg-ajalt oma autot kontrollima, näiteks õlivahetus, rehvid, piduriklotsid. Parandus on odav, tüütu on ooteaeg, millal see valmis saab. Kuid on oluline hoida oma auto korras.

Ăślevaade

Uus mitmikmäng

uus sĂĽsteem mitmikmäng (teiste päris mängijatega mängimine) on väga huvitav, sest see ei nõua, et teised inimesed oleksid teie jooksmise ajal võrgus. Mängumootor viib teie mängukeskuse sõbrad, kellel on ka RR3 installitud, ja paigutab nad rajale, kus te jooksete. Kuid need, kes teiega konkureerivad, on tegelikult teie sõprade “kloonid”, kellel on samad omadused kui neil. Nii hull.

MitmikmängPilt viisakalt lugeja Gabriel Araújo

Negatiivsed punktid

Peamise negatiivse punktina on minu arvates mängude edenemise sünkroniseerimata jätmine iCloudi kaudu, mis võimaldab jätkata karjääri arengut erinevates seadmetes (iPhone, iPad). Kahju, kui seda pole, sest teistes mängudes on see juba olemas.

Järeldus

Mäng on väga hea, nagu teisedki Real Racing sarjas. Neil, kes pole kunagi varem mänginud, on nüüd võimalus seda proovida, sest installatsioon on tasuta. See on väga väärtuslik.

See on juba portugali keeles ja pärast installimist võtab see seadmes 1,8 GB ruumi. Ja halvad uudised neile, kellel on vanemad seadmed: see lihtsalt ei tööta iPhone 3GS või enne, või edasi iPad 1 või iPod touch enne 4. põlvkonda. Kõige arenenum graafika nõuab vähemalt A4-protsessorit.

UUENDAMINE:

Nagu algselt teatati, on mäng saadaval Brasiilias, Ameerika Ühendriikides ja Euroopas alles 28. veebruaril. Mingil kummalisel põhjusel anti see varakult välja Aasia ja Okeaania riikides, mis pani meid alguses arvama, et seda oodatakse ka läänes, nagu alati.