Apple palkas hip-hopi toimetaja BBC Radio

Beats 1 peetakse Apple'i juhtide poolt "suurimaks raadiojaamaks maailmas"

Juhatuse juht Apple Music nad ilmuvad meedias alati rääkides uhkelt oma teenustest ja viisist, kuidas nad muusikaga töötavad. Sel ajal Jimmy Iovine, Larry Jackson, Robert Kondrk ja Zane Lowe räägi Verge raadiojaama suurele edule Koputa 1, aga ka kunstnikud Drake, mis on paljastanud palju.

Uusim album albumilt räppar Kanada, "Rohkem elu", mis ilmus tänavu 18. märtsil ja purustas Apple Musicu rekordi, seda mängiti nädala jooksul vaid 24 tunni jooksul 89,9 miljonit korda, arv tõusis 300 miljoni peale!

See album pole ainus voogesitatud Muusikaline Ma nagu enne, "Kuva", mis ulatus 260 miljonini, mis tegi numbri veelgi ilmekamaks tänu sellele, et Spotify oli saavutanud vähem reprodutseerimisi, isegi suurema kasutajaskonnaga. Ja tegevjuhi Ma sõnul edu räppar on tänu tema suurele koostööle Apple'iga raadio Beats 1 ja selle programmi osas OVO heliraadio.

See, mida me Drake'i raadiosaates nägime, oli telerinumber. Me õpime palju, luues seda, mida Drake vajab. Ta tuli välja idee, me lihtsalt lõime ja toetasime seda ning õppisime sellest palju, nagu ka kogu tööstusharu.

Jimmy Iovine, ĂĽks Apple Musicu juhte.

Sellel ja muudel põhjustel ütles teenuse algne sisujuht Jackson, et Beats 1 on "suurim raadiojaam maailmas", tuues välja tõsiasja, et nii paljude aktiivsete kuulajatega samaaegselt pole teist.

J Kondrk võrdleb Apple Musicu ja Beats 1 suhet lõbustusparkidega: kui kasutaja siseneb rakendusse raadio kuulamiseks, on "loomulik, et nad jäävad sinna järgmisi laule kuulama".

Kõik intervjuud on detailselt saadaval inglise keeles Verge huvitatud, tuleb kontrollida.