Beats käivitas NBA meeskonnaga Studio3 Wireless'i temaatilise versiooni

Beats käivitas NBA meeskonnaga Studio3 Wireless’i temaatilise versiooni

Mõni kuu tagasi rääkisime siin Apple’i tehingust NBA see saab tasa Lööb (Apple’i tĂĽtarettevõte) kuulsa Ameerika korvpalliliiga ametlik partner, pakkudes mängijatele varustust ja käivitades oma toodete eriväljaandeid frantsiisimeeskonnaga seotud motiividega. NĂĽĂĽd on selle partnerluse esimesed viljad meie seas.

NBA võidab Studio3 (Golden State Warriors)

Apple teatas eile õhtul oma veebisaidil kõne esimesest tootest NBA kollektsioon, mis algselt koosnes kõrvaklappide versioonist Studio3 traadita maalide ja temaatiliste detailidega, mis on seotud kuue populaarseima NBA meeskonnaga. Meil on mudel Celtics Must (Viitab Bostoni Celticsile), Kuninglik sõdur (Eespool Golden State Warriors), Punane rakett (Houstoni raketid), Purple Lakers (Los Angeles Lakers), 76ers sinine (Philadelphia 76ers) ja Raptorid Valged (Toronto Raptors).

Igal mudelil on kaunistus, mis põhineb iga meeskonna kilpidel ja liigenditel kuld- või kroomdetailidel; mõnel neist on kõrva sisekĂĽljel spetsiaalne maal. Samuti räägime samast traadita Studio3-st nagu tavaliselt, W1-kiibiga kiireks ĂĽhendamiseks Apple’i toodetega, aktiivseks mĂĽrasummutuseks, 22-tunniseks aku kestvuseks (aktiivsete funktsioonidega) ja tehnoloogiaga Kiire kĂĽtus kiire laadimine.

Aja jooksul peaks Apple laiendama NBA kollektsiooni teiste meeskondade kõrvaklappide versioonidega – idee on luua rida, mis hõlmaks kõiki liiga suuri nimesid, kuid see sõltub muidugi Apple’i individuaalsetest lepingutest frantsiisiga.

Ameerika Ăśhendriikides tuleb mĂĽĂĽki NBA kollektsiooni mudel 350 dollarit, hind on sama mis ĂĽldisel Wireless Studio3-l. Lakersi, Rocketsi ja Warriorsi versioonid jõuavad USA-s Apple’i poodidesse 19. päeval, ĂĽlejäänud on ettevõtte veebisaidil loetletud nii kiiresti kui võimalik.

Kas sulle meeldib see?

Engadgeti kaudu