Beats Solo3 Wireless võitis neli uut mudelit koos “Club Collection” -ga
IGRE

Beats Solo3 Wireless võitis neli uut mudelit koos “Club Collection” -ga

Ja Apple jätkab ristisõda tĂĽtarettevõtte loomiseks Lööb moebränd. Täna tõi ettevõte turule neli uut telefonimudelit Võidab juhtmevaba Solo3 nimelise erikollektsiooni sees “Klubi kollektsioon”.

See kogu loodi koostöös YouTube’i kanaliga NAVYA, keskendub ilule ja moele ning sellel on neli juhtmeta peakomplekti versiooni: “Punane klubi” (valge ja tumesinise puudutusega), “Klubi merevägi” (rõhutatud elevandiluu ja punasega), “Valge klubi” (punase ja sinise aktsendiga) ja “Kollane klubi” (punase ja helesinise puudutusega).

Apple määratles seega uue kollektsiooni:

Täna on Beats By Dr. Dre esitleb Klubi kollektsioon, selle Solo3 Wirelessi tootesarja julge ja selge väljaanne. Inspireerituna tema hõimust – nendest, kes tähistavad oma häält – on selles kollektsioonis neli uut stiilset värvi: punane, kollane, valge ja merevägi.

Osana partnerlusest NAVYA-ga on uus Beats from Klubi kollektsioon ilmub kanali 18. osas avaldatavas osas, kus saatejuhid kannavad kõrvaklappe ja annavad näpunäiteid, kuidas neid erineva välimuse ja stiiliga kombineerida.

Hea on meeles pidada, et välja arvatud maal, räägime samast Beats Solo3 Wireless’ist nagu alati, W1-kiibiga kiireks sidumiseks, kuni 40-tunniseks taasesituseks, tehnoloogiaks. Kiire kĂĽtus kiire laadimine ja kõik funktsioonid on olnud teada alates selle kasutuselevõtust 2016. aasta septembris.

Kõrvaklapid Klubi kollektsioon eest juba Apple Apple’i veebipoes mĂĽĂĽgil 200 dollarit, hind on sama mis traditsioonilises versioonis. Need on saadaval Apple’i fĂĽĂĽsilistes kauplustes USA-s alates sellest kolmapäevast (6/6).

Brasiilias mĂĽĂĽvad nad ka veebis R 1600 dollari eest – sularahal on nagu tavaliselt 10% soodustust. Need toimetatakse ajavahemikus 28. juuni – 5. juuli.

AppleInsideri kaudu