Bee Engineering siseneb videomängude turule

Bee Engineering laiendab uute Advergames’i lahenduste pakkumist ettevõtetele lisaks inseneri- ja tehnoloogianõustamisele. AndmeanalĂĽĂĽsis mängulahenduste poolest tuntud ettevõte kavatseb videomängude turule siseneda 2019. aasta jooksul. Sel juhul on ta loonud kaubamärgi Nectar Interactive (mille all on GameLAB evolution), mille eesmärk on mängude kaudu välja töötada uued lahendused klientide vajadustele ( Eelmängud ja mängimine).

Esialgu oli Honeyshake Advergames Nectari kihlveokontor, mis on mäng, mida ettevõtted kasutavad oma reklaamikampaaniates, võimaldades neil pakkuda interaktiivset ja lõbusat kogemust oma kaubamärgi või toote ĂĽmber. Nectar Interactive’i tootejuhile AndrĂ© Santosele, kelle hulka kuulusid minevikus Electronic Arts Portugal ja Concentra (endine Nintendo edasimĂĽĂĽja Portugalis), „see samm tähistab märkimisväärset edasiminekut meie eesmärgil saavutada juhtiv koht digitaalse meelelahutuse sektoris, mida me teame. väga oluline mitte ainult meie kasvu, vaid ka partnerite jaoks ”.

Klassikalisele videomängužanrile tuginedes on kampaania jaoks loodud mängud täielikult kohandatud tootele või brändile. Ettevõte usub, et kampaania sihtrühma seotus ja seotus on videomängudes intensiivsem kui traditsiooniline bänner- ja videoreklaam. Mängijad saavad mängida kuni 10 minutit järjest, mis suurendab kaubamärgi seotust eksponentsiaalselt, öeldi ettevõtte avalduses.

Gamification Nectari platvormi nimi on Bee Brave ja see julgustab mängijaid oma eesmärke saavutama ja kaugemale minema. See lahendus pakub ettevõtetele kasvu kiirendeid ja objektiivset jälgimist, olgu selleks töötajad, kliendid ja muud äripartnerid.

Lõpuks, vaadates B2C turgu, plaanib ettevõte oma pakkumise mitmekesistamiseks siseneda sel aastal videomängude turule digitaalse meelelahutuse ja mängude otsemüügi kaudu tarbijatele.