Beethefirst ja Witbox kuuluvad tänapäeval parimate 3D-printerite hulka

Kaks Portugali turu kuulsamat 3D-printerit – Beethefirst ja Witbox – on selle segmendi parimad masinad. Selle eristuse teeb 3D Hubs, idufirma, mis kogub sektorist teavet ja ĂĽhendab tuhandeid kasutajaid ja spetsialiste kogu maailmast.

Kaks printerit on loetletud erinevate kategooriate parimate seas: Portugali Beethefirst Plug’n’Play segmendis ja Hispaania Witbox entusiastide segmendis.

20 parima printeri nimekiri valiti kokku 441 mudeli hulgast, mida 5360 inimest kogu maailmast hoolikalt analüüsis ja uuris ning 3D-jaoturid tegid seejärel oma hinnangu, võttes arvesse selliseid parameetreid nagu prindikvaliteet, töökindlus, tugi või kasutusmugavus.

Beethefirst sai hinnanguks 8.9 / 10, olles oma kategoorias kolmas. Witbox sai 8,6 / 10 hinnangu ja oli oma segmendis kuues.

Huvitatud isikud saavad heita pilgu ülejäänud 3D-jaoturite 2016. aasta soovitustele ning mõista paremini iga masina eeliseid ja puudusi.

Tuleb märkida, et Beethefirst ettevõttest Beeverycreative ja Witbox ettevõttest BQ on pakkunud oma peamiste diferentseeritud printerite uusi mudeleid.

Portugali idufirma käivitas koolidele mõeldud printeri Bee Interactive School, teise ehitajate kogukonnale mõeldud disaini – BeeMe – ja kolmanda odava, ise kokku pandud mudeli Hello Bee Prusa.

BQ avalikustas Witboxi teise versiooni ja esitles ka uut mudelit, mille saab kokku panna vähem kui kahe tunniga: Hephestos 2.