Berliini festivalil avatakse täielikult iPhone'il filmitud Steven Soderberghi film "Unsane"; Meeskond jagas tema kogemuse üksikasju

Oleme sellest siin rääkinud "Hull", kuulsa režissööri uus film Steven Soderbergh täielikult salvestatud iPhone sel ajal oli projekt siiski veel järeltootmises ja seal ei olnud palju teavet ega isegi treilerit, mida näidata.

Nüüd on hoopis teine ​​lugu: filmil on see juba olemas vajutage Berliini festivalil, kus meeskond ja mängijad kohtuvad pressikonverentsil ning jagavad mõningaid punkte peaaegu etteaimatavast kogemusest teha suuri lavastusi, vahetades suured kaamerad ja rasked heliseadmed lihtsate nutitelefonide vastu. Kes teavet edastas? Reuters.

Pster Ametlik mitteametlik plakat

Cannes'is Oscari ja Palme d'Ori võitja Soderbergh kordas eelmisel kuul tehtud kommentaare ja ütles, et protsess oli nii vabastav, et filmitegijatel oli raske naasta tavapärase kaamera ja mikrofoni skeemi juurde. Režissööri sõnul on filmiga iPhone'i vahetamise suur erinevus elamuse „sirgjooneline“ olemus, pole vaja puurida seina auke ega kaamerat lakke kinnitada, muutes selle protsessi palju loomulikumaks ja ideede elluviimist soodustavaks.

Idee ja idee teostamise vaheline ruum muutub üha kitsamaks ja see tähendab, et saate proovida rohkem ideid, nii et ma soovin, et mul oleks selline varustus 15-aastaselt.

See tähendab, et see pole kõik ainult huvi: Soderbergh kurtis iPhone'i haavatavust väiksemate vibratsioonide suhtes, sundides juhte rakendama mitmesuguseid füüsilisi ja digitaalseid lahendusi, mis probleemi lahendaksid.

Näitleja Joshua LeonardOmakorda nentis ta, et iPhone'iga pildistamise kogemus on neile, kes kaamera ees on, väga kasulikud, sest pole vaja tunde oodata, kuni kõik varustuse seadistused tehakse, näitlejad lähevad lihtsalt praktikast salvestuse juurde, ilma et see häiriks.

Leonardi sõnul toetab see meetod ka loomulikumat välimust, seda mõistetavatel põhjustel: me kõik oleme harjunud, et iPhone'id on kogu aeg näol, vastupidiselt suurtele kaameratele, mille läätsed on peast suuremad. "See vähendab tõesti eneseteadlikkust filmitegemise protsessist," ütles näitleja.

"Hull" esitleb end põnevusfilm psühholoogiline teave naise kohta (Claire Foy, "Kroon"), kes leiab end vastu tahtmist varjupaiga lõksus ja tunneb teda taga ajavate inimeste kohalolekut. Brasiilias pole filmi esilinastumise kuupäeva, kuid see saabub Ameerika Ühendriikidesse kuu aja pärast, 23. märtsil. Haagist saate vaadata allpool:

https://www.youtube.com/watch?v=Uq_mL1Xib-w

Kas sulle meeldib see?

veebipõhise tulekera kaudu