BeVegi kohaletoimetamise abil saavad veganid, taimetoitlased ja toetajad tellida toitu või saada nädala otse rakendusest

Vaadake seda: Brasiilias kasvab igal aastal taimetoidu dieeti (mis lõikab loomset valku, näiteks kala või sealiha) ja veganit (kes proovib igasuguseid loomset päritolu tooteid, näiteks piima või mune) arv. Äsjane IBOPE uuring näitab, et 15,2 Seda tüüpi dieeti / elustiili on võtnud miljon brasiillast ehk umbes 8% riigi elanikkonnast.

Isiklikult tunnistan: ma ei suuda oma söömisharjumusi taimetoiduga täielikult kohandada: liha nautimine, mis on minu jaoks olemas olnud juba minu kõige varasemast lapsepõlvest alates, on minu mõtetesse ja südamesse kinnitunud ning on vähe võimalusi naasta. Kuid see ei tähenda, et minusugused kõvad lihasööjad ei saaks aru selle filosoofia põhjustest, mis on tõepoolest üsna veenvad ja üritavad isegi oma dieeti lisada mõnda taimetoitu / veganit või rooga. hea kehale ja maailmale.

Noh, öeldes, Brasiilias on ikka suhteliselt keeruline või isegi vegan / taimetoitlane, ettevõtted ei tunnista seda tüüpi dieeti üldiselt ja supermarketid / toidupoed ei paku selle jaoks õiget valikut. nii selle kui ka teiste jaoks on rakendus olemas BeVegi saatmine.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Praegu saadaval ainult Curitiba (PR) kuid lubadusega laieneda ka teistesse linnadesse riigis on see rakendus omamoodi vegan- ja taimetoidu keskus, millel on mitmeid funktsioone, mis lubavad teie elu lihtsustada. Peamine, nagu nimigi ütleb, on pärit kohaletoimetamine lihtsalt sisestage oma asukoht ja rakendus kuvab kõik läheduses olevad restoranid sobivate võimalustega; Saate tellida otse oma nutitelefonist / tahvelarvutist ja saada kõike kodus mõne minutiga.

Kuid see pole veel kõik! Rakenduse teistes osades, mille nimi on "Feira" ja "Mercearia", on esindatud sellised ettevõtted nagu puu- ja köögiviljad, maitsev toit ja köögiviljade müüja, kes pakub vegan / taimetoite ja tarnitakse koju. See tähendab, et põhimõtteliselt on võimalik kogu kuu jooksul (vähemalt toidu puhul) ostud teha mõne koputusega oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti ekraanil.

Mis on ka lahe, on arendaja tähelepanu keskmes selle algatusega tarbijate ühendamine keskkonnas tegutsevate maapiirkondade tootjatega, potentsiaalselt võite lisaks värsketele ja näiteks supermarketites ostetud toodetele osta ka värskemaid ja kvaliteetsemaid toite, lisaks sellele, et aidata kaasa valdkonna töötajate majandusarengule.

Huvilistele on BeVegi kohaletoimetamine tasuta saadaval App Store'is ja ka Androidi jaoks Google Plays. Juhul kui iGadgets, see ühildub iOS 8 või uuemaga ja sellel on iPadi originaalversioon.

Väga hea idee, sõbrad!