Beyond a Steel Sky saab 1994. aasta klassika järg Apple Arcade’i; teenus pakub mõnele kasutajale veel kuu aega tasuta

Täna on reede ja kõik teavad, mida see tähendab – uus Internetis Apple Arcade! Muide, väga suur uus romaan: järg 1994. aasta klassikale, mis veetis ligi kĂĽmme aastat arendustegevuses ja jõudis just iPhone’i, iPadi, Apple TV ja Maci juurde kogu maailmast. Ma mõtlen seiklust Terase taeva taga, anna Revolutsiooniline tarkvara.

See mäng on jada Terasetaevani, seiklus kĂĽberpunk ulme ilmus DOS-i ja Amiga jaoks 1994. aastal (ja mis sai 2009. aastal iOS-i jaoks uuesti vormistatud versiooni). Selle väljatöötamise ajalugu on pikk: esimene kommentaar pealkirjade järjestuse kohta levis juba 2004. aastal, tegelik arendus algas 2012. aastal. Seejärel kuulutati mäng ametlikult välja märtsis 2019 – allkirjaga Charles Cecil ja Dave Gibbons, algse pealkirja looja.

Robert Foster viib sĂĽsteemi alla. Beyond a Steel Sky, autor: @CharlesCecil, kunstisuunaga autor: @ davegibbons90 – järg kultusklassikale Under the Steel Sky. Mängi nĂĽĂĽd Apple Arcade’is apple.co/beyondsteelsky @RevSoftGames #BeyondaSteelSky

NĂĽĂĽd on ta lõpuks meie seas: Beyond a Steel Sky jälitab sarja peategelast Robert Fosterit taas aastate pärast Union City linna – utoopiasse, kus kõik elavad aastate pärast (ilmselt) hea tehisintellekti juhtimisel õnnelikult -puudumise aastad. Jõhker rĂĽnnak kulmineerub lapse röövimisega ja Robert lubab ta tagasi tuua; uurimise all peab ta hiilima linna alla – avastades selle käigus, et miski pole täpselt nii, nagu näib.

Nagu Beneath on Steel Sky, on ka sellel uuel mängul dramaatiline narratiiv, millel on pisut huumorit; peategelase missioonil on elemente segane tehisintellekti abil genereerimata intelligentsed tähemärgid.

Beyond Steel Sky on nĂĽĂĽd saadaval Apple Arcade’is – mis, nagu teate, maksab R $ 10 kuus – ja sellel on iOS-i, tvOS-i ja macOS-i versioonid. Lõbutse hästi!

Veel ĂĽks tasuta kuu

Apple Arcade’i kohta näib siiski, et Apple ĂĽritab tõesti meelitada kasutajaid oma mänguteenuste juurde: vastavalt MacRumors, said mõned kasutajad ettevõttelt meili, kutsudes neid platvormi tasuta kuud nautima.

Me ei tea, kas pantomiim on globaalne või piirdub mõne riigiga (seal pole kedagi) MacMagazine näiteks sõnumeid vastu võtta); teada on see, et seda pakutakse ainult (mõnele?) kasutajatele, kes on mitu kuud tasuta kasutanud Apple Arcade’i ja enne arve algust teenuse tĂĽhistanud.

Strateegia oli mõistlik: kui keegi oleks teenuse algusaegadel kasutanud Apple Arcade’i tasuta kuud, oleks ta nĂĽĂĽd leidnud hoopis teistsuguse keskkonna, kus oleks palju rohkem mänge – ja võimalik, et oleks platvormile registreerunud ka pärast seda, kui ta kuud varem lahkus.

Kas keegi on selle meili saanud?