BGS 2019: vaadake messil olevaid parimaid indie-mänge

Valime mõned peamised sõltumatud mängud, mida saate testida BGS 2019 külastuse ajal

Brasiilia mängunäitus 2019 (BGS) on juba meie seas ja juhtus 9. – 13. oktoobril. Nagu igal aastal, teeb ka see saade uusima väljaande kõigile, kes soovivad mängida enne kõiki teisi. Sellised tööstusgigandid Nintendo, Microsoft ja Sony esitasid oma lähikuude ja 2020. aasta alguse pealkirjad. BGS seal on ka ruum, mis on pĂĽhendatud ainult sõltumatute tootjate mängudele – tuntud kui indie-mängud.

See on suurepärane võimalus proovida uusi asju, mida Brasiilia pinnal toodetakse, lisaks Brasiilia mänguturu hindamisele. SEE Showmetech kohal kell BGS sel aastal, kus meil on võimalus vestelda valdkonna arendajatega ja katsetada huvitavaid pealkirju. Allpool leiate näpunäiteid selle kohta, mida ei tohiks Ladina-Ameerika suurimat mänguüritust külastades vahele jätta.

RIO – unustuses kasvanud

BGS - Rio 2

Postapokalüptiline mäng tundub vapustav

Stuudio Esimene fööniks on enneolematu žanrimäng Esimese isiku laskur (Esimene inimene tulistas, vabas tõlkes), mis leidis aset Rio de Janeiro linnas. Mäng räägib loo isast ja pojast, kes elavad apokalüptilises keskkonnas kuusteist aastat. Kogu selle hävingu põhjustab tuvide kaudu leviv viirus ja mängija peab kaose keskel ellu jääma.

RIO-s jäi silma tegelikult graafika kvaliteet, kuna need stseenid olid täis realistlikke detaile, mis ei jätnud tänapäeva põlvkonna AAA mängudele midagi soovida. Sisse BGS, tõid arendajad väikese maitse, milles mängijad saavad mängida mitme mängija režiimi parimas Counter Strike stiilis.

Arendus on veel varajases staadiumis, kuid mängu lõplikus versioonis on järgmised režiimid: Zombie ellujäämine, milles mängija peab üle elama zombihordid; Meeskond Deathmatch, väljakutse 5 mängijaga meeskonnas; Tasuta kõikidele, 10-mängija režiim, kus püsivad kõige osavamad, ja kampaania režiim. Tööga kaasas käimiseks Esimene Phoenixi mängustuudio jälgi neid lihtsalt sotsiaalmeedias, Facebookis või Instagramis.

Dolmen

Kes on ulmefänn, ei saa kogemata jätta Dolmen. Toodetud Massiivne tööstuudio, see mäng ĂĽhendab tegevust ja terrorit ning on ka selles Gamescon, Saksamaa peamine mängude sĂĽndmus. See lugu toimub Revion Prime’is, verejanulisi olendeid täis planeedil, kus peategelane ärkab juhtunust teadmata. Mängija missiooniks on lahti teha sĂĽĹľee mõistatus tugevate vaenlastega silmitsi seistes.

Mängijatel ei ole mitte ainult traditsioonilisi relvi, nagu käsirelvad ja vintpĂĽssid, vaid neil on võimalus tulnukate vastu astuda “heads-up” koos lähivõitlusrelvade arsenaliga, mis sisaldab kirveid ja mõõku. Kui olete projektist huvitatud ja soovite oma panuse anda, et see võimalikult kiiresti käivitataks, kĂĽlastage kindlasti ametlikku veebisaiti, et Kickstarteri kaudu rahastamisele kaasa aidata.

Vang

Selles müsteeriumis on RPG testimiseks saadaval BGSon mängijatel 30 minutit aega, et aidata raskete vigastustega noorel naisel tundmatust vanglast põgeneda. Peale katse-eksituse väljakutse ei mäleta peategelane, kes ta on või kuidas ta sinna jõudis. Selle mängu tootis Dead Inside Stuudio ning tugineb 1980. ja 1990. aastate traditsioonilistele õudusfilmidele. See film on juba saadaval Aur ja maksab vaid 3,14 R $. Või kui soovite, võite seda näitusel proovida, et näha, kas see ettepanek teile tõesti meeldib.

Stendil saate kindlasti teada rohkem stuudio teiste õudusteoste kohta Samael, Qlippothi probleemijuhtum ja Kummitus.

Titanite kohtuprotsess

SEE Oktagoni mängud üritusele toodud Titanite kohtuprotsess, Käigupõhine kuni nelja tähemärgiga RPG, mida mängija kontrollib. Sa pead hulkuma sõjas räsitud fantaasiamaailmas, kus Titanite tugevuse vaidlustavad mitmed müstilised võistlused. Mäng ilmub mobiilseks ja mängitavaks BGS 2019 koos Magic Puzzle Quest, mis põhineb tänapäeval kuulsal kaardimängul. Oktagoni projekti kohta lisateabe saamiseks külastage ametlikku veebisaiti.

Kosmosepomm

Neile, kellele meeldib hea konkurents sõpradega, on parim võimalus Kosmosepomm, anna Lõbusad mängud. Kuni 6 mängijat paigutatakse areenile, kus vastaste alistamiseks on saadaval erineva mõjuga pommid. Täisversioonis saavad kasutajad kontrollida ajalugu ja võrgurežiimi. Areenid on mitmekesised ja ulatuvad korvpalliväljakutest keskaegsete lahinguväljadeni.

Gravitatsiooni kangelane

Nagu nimigi ütleb, sügav Gravitatsiooni kangelane suured uudised on raskusjõu domineerimisest. Piiratud stsenaariumi korral peab kuni 4 mängijat edasiliikumiseks silmitsi seisma vaenlaste hordidega, kuid vaenlase tulekahju vältimiseks on vajalik võime üle lagede ja seinte hüpata.

BGS - Gravitatsiooni kangelased

Kuni nelja võimaliku mängijaga paneb Gravity Heroes proovile mängijate raskusjõud

See lugu räägib inimese ja sünteetilise konfliktist, kõrgelt arenenud robotitest, mis on võimelised paljunema ja koos elama. Lisaks kampaania ühisturežiimile pakub mängude arendaja Studica Solution võistluseks režiimi versus. Teie stiil on sisse lülitatud piksli kunst, mis viitab klassika klassikale Nintendinho Veel üks esiletõst, mis mängijate tähelepanu köitis.

171

Avatud maailma mängudes veedavad paljud mängijad tunde hiiglasliku kaardi uurimisel. Ja see on ettepanek 171, mäng, mis peetakse Brasiilias, kus peategelane elab lihtsas kogukonnas, kus domineerib kuritegevus. Mängu ajal saame missioonide läbiviimiseks sõidukeid kohandada ja relvi hankida. Kogu stsenaariumi, sõiduki ja iseloomu iseloomustus põhineb Brasiilia territooriumil.

Demos, mis on saadaval aadressil BGS, on võimalik maitsta Caprice’i Betagames Group detailidega, mis muutis kogemuse Brasiilia mängijate jaoks veelgi haaravamaks.

Pioneer

Parimas F-Zero stiilis Pioneer on futuristlik võidusõidumäng, mis peaks ilmuma 2019. aastal. Mängu toodab stuudio R8 mängud ning sellel on mitu võimalust sõiduki kohandamiseks ja raja alternatiivne versioon. Kuni kümne mängijaga mitmikmängus on selles mängus ka režiim lahingukuning, mille eesmärk on vastase laeva kokkupõrke põhjustamine hävitada.

Aastal 2075 seatud sĂĽĹľee järgi esindab iga riiki või piirkonda konkreetne piloot. Airto “Pele” Neumeyer on Novamazonia Liitvabariigi esindaja – seal, kus asub Brasiilia. Mäng sisaldab käivitamisel 14 lugu ja saab aeg-ajalt värskendusi. Pacer on nĂĽĂĽd stuudio ametlikul veebisaidil eelostmiseks saadaval hinnaga 98,00 R $, versioonidega Xbox One, PS4 ja PC.

Valige oma lemmik indie-mäng BGS 2019-l

Viiepäevase ĂĽrituse jooksul saavad kĂĽlastajad võistlusel hääletada oma lemmik iseseisva mängu poolt “Parim BB ConsĂłrciose iseseisev mäng”. Hääletamine on lihtne, minge lihtsalt konkursi veebisaidile, valige oma lemmikmäng ja täitke registreerimine nime ja e-posti aadressiga.

Külas BGS nädalavahetusel? Öelge kindlasti kommentaarides, milline indie-mäng teile kõige rohkem meeldib.