Bill Gates hindab Steve Jobs'i annet maagiaks –
PRIJAVE

Bill Gates hindab Steve Jobs'i annet maagiaks –

2000. aastat tähistas tehnoloogiamaailmas Apple'i ja Microsofti vaheline konkurents (mis on tänapäeval olemas, kuid vähem intensiivne). Paljud mäletavad isegi kaasasutaja Ma vahel peetud vaenu, Steve Jobsja hiiglasliku Redmondi looja, Bill Gates mis on kõike muud kui naeruväärne, kuna kõik endised Microsofti juhid ei tunnistanud kunagi tema imetlust Apple'i vastu.

Gates rääkis hiljuti intervjuus ajalehele Jobs (ja Apple) CNN, kus ta kiitis veel kord endise tegevjuhi Ma võimet muuta "surma" saanud ettevõte üheks kõige väärtuslikumaks ettevõtteks maailmas. Sel juhul võrdles ta Jobsit andekusega Bloomberg.

Tundus, nagu oleksin vähem mustkunstnik, kes nägi teda (Steve Jobs) loitsu käivitamas, mis hämmastas inimesi; aga kuna ma olen vähem mustkunstnik, siis loitsud minu jaoks ei tööta.

Gates arutas ka jõudu, mida Jobs pidi peaaegu vaistlikult mõistma, kui keegi või toode oli piisavalt hea, et siis sellesse investeerida.

Ma pole siiani kohanud kedagi, kes suudaks Jobsiga andekate valimisel konkureerida, motiveerides seda talenti ja mõeldes disainile nii, et selle (toote) ütlemine on hea. Mitte see ".

Tõestamaks, et tema ja Jobsi vaheline konkurents ei peaks olema midagi muud kui turupõhine vestlus, ütles Gates, et tal õnnestus Apple'i ja Microsofti vahelisest konkurentsist saada "väga positiivseid asju". Lisaks ütlesid juhid, et inimestel on lihtne "töökohtade halbu osi reprodutseerida" ilma teda tegelikult tundma õppimata.

Isegi pärast seda, kui Jobs 2011. aastal suri, kiitis Microsofti suurärimees Apple'i panust maailmas, näiteks kui Cupertino hiiglane tutvustas 2014. aastal Apple Pay'i, mis oli Gates'i sõnul "fantastiline idee".