Bill võib Brasiilias tsenseerida saateid, filme ja mänge

Asetäitja Marco Feliciano (PSC-SP) esitatud seaduseelnõu eesmärk on keelata Brasiilias religioossete sümbolitega mängud, filmid ja saated.

Uus seaduseelnõu pastoritele ja asetäitjatele Marco Feliciano (PSC-SP) tekitas internetis poleemikat. Esitatud seaduseelnõuga tehakse ettepanek keelata Brasiilias igasugune “religioossete sĂĽmbolite laimamine”, olgu see siis otseesitlustes, etenduskunstides, telesaadetes, kinos, DVD-del, elektroonilistes mängudes ja isegi RPG (rollimängudes). .

SEE PL 8615/2017 esitleti 19. septembril ja seda töödeldakse praegu aadressil Asekoda. Teksti muutmine 74 seadus nr. 8069, kuupäev 13. juuli 1990, helistas Laste ja noorukite põhimäärused, nõuab näituste, näiteks näidendite, tsirkusetenduste ja muusikaliste etenduste soovituslikku klassifikatsiooni, mis muutuvad “Demokraatlik tegevus, mis võimaldab peredel valida, mida nende lapsed tarbivad”.

„Meelelahutuse, avalike etenduste, näituste või ĂĽldsusele avatud etenduste, näiteks tsirkuste, teatri- ja muusikalavastuste eest vastutavad isikud peaksid olema paigutatud nähtavasse ja ligipääsetavasse kohta, näitusepaiga sissepääsu juurde, tuues esile teabe reitingutunnistuses määratletud tulemuslikkus ja vanuserĂĽhm “, nagu OT lõikes 1.

Termin, mis on tekstis tähistatud kuipĂĽhade sĂĽmbolite rĂĽvetamine “ ettepanekus täpsustamata. Intervjuus ajalehele MaailmĂĽtles asetäitja, et projekt hõlmab kõigi religioonide pĂĽhasid sĂĽmboleid. “Mis on inimesele pĂĽha, seda kaalutakse”, kommenteeris ta.

Varsti pärast seaduseelnõu avaldamist avaldas Feliciano oma sotsiaalvõrgustikus video, milles nad mõlemad hukka mõisteti Queermuseum kui uusim saade MAM-SP. Saade tekitas poleemikat, lubades väikelastel paljast kunstniku jalgu puudutada.

Queermuseumi näitus

See teema on pärast kunstinäitust pälvinud palju tähelepanu, mida nimetatakse Queermuseum, Santader Culturalis, Porto Alegres, tühistati pärast rünnaku registreerimist sotsiaalvõrgustikes ja näitustel.

Vastuolus näitusega on osa pilte solvavad. Ja liigitab sisu kui “julgustab pedofiiliat, zoofiiliat ja vastandub headele harjumustele ”. See näitus koondab 90 plastikakunstniku enam kui 270 teost.