Biomeetriat kasutatakse jalgpallifännide emotsionaalse seotuse mõõtmiseks

Braga idufirma MindProber kasutab emotsionaalse kaasatuse mõju põhjal oma biomeetrilisel põhinevat tehnoloogiat jalgpallivõistlusi vaatavate fännide emotsioonide uurimiseks. Uuring viidi läbi koostöös Eleven Sports televõrguga.

Analüüsiks valitud mäng mängiti Meistrite liiga eest Juventuse ja Madridi Atlético vahel, kusjuures kolm matšiväravat lõi Cristiano Ronaldo. Startup Braga jälgis kümneid pealtvaatajaid, kes vaatasid matši otseülekandes, kodust. Matši ajal näitavad osalejad rakenduse kaudu, kas neile meeldib see, mida nad näevad või mitte, pannes biomeetrilised andurid mõõtma emotsionaalse seisundi variatsioone (enam-vähem põnevil).

Kogutud andmed võimaldavad mõista publiku arengut mängu jooksul. Nendel andmetel võib olla palju rakendusi, näiteks: paremate valikute tegemine redigeerimise osas; vali kõige sobivam kommentaator; teha kindlaks edastamise peamised hetked, mis võivad reklaami jaoks kasulikud olla; või isegi üksikute mängijate meediaväärtuste mõistmine ja võrdlemine (inimeste tuvastamine, kes haaravad publiku tähelepanu ja tekitavad rohkem mõju).

mindprober tech

Pedro Miranda, MindProber tegevjuht

“Data-title =” tech mindprober – biomeetriat kasutatakse jalgpallifännide emotsionaalse seotuse mõõtmiseks – SAPO Tek “> mindprober tech Pedro Miranda, MindProber tegevjuht

MindProber tegevjuht Pedro Almeida ĂĽtles, et ettevõte kavatseb “pakkuda rohkematele ringhäälinguorganisatsioonidele ja suurtele reklaamijatele paremaid tööriistu, mis võivad suurendada kasumit ja tugevdada oma strateegiat”.

Omakorda leiab Eleven Spordi turundus- ja kommunikatsioonijuht Nuno Miranda, et „selle uuendusliku süsteemi kaudu suudame jalgpallivõistluste, Vormel 1 Grand Prix või muu spordiürituse käigus üksikasjalikult teada saada kõik vaatajate suurimad hetked, mis seda võimaldavad. suurendame oma klientidega suhtlemist ”.