Bitcoin sisenes uude aastasse väärtusega, mis ületas 1000 dollarit

Bitcoin on saavutanud uue hinnarekordi ja on juba peaaegu kulda väärt

Täna hommikul oli bitcoini väärtus üle 1200 dollari. Raamatupidamise andmetel jõudis Financial Times täpselt 1218,85 dollarini, mis on võrdne 1150,55 euroga, kajastades väärtuse kasvu umbes 4,7%. Saavutatud hind viis valuuta väärtuse lähemale kulla hinnale (mis oli samuti veidi üle 1200 dollari), mis juba juhtus, kuid viimati noteeriti 2013. aasta novembris.

2016. aasta oli positiivne aasta virtuaalsete valuutade jaoks, mis on viimaste kuude jooksul märkimisväärselt suurenenud, kasutades ära teiste võimaluste haavatavust, poliitilist ebastabiilsust erinevates piirkondades ja üha karmimaid kapitali kontrolli reegleid, nagu rõhutas Jornal de Negócios.

Aasta alguses murdus see kallinemistendents pärast Hiina Rahvapanga hoiatusi murest, et valuutat kasutatakse riigi kapitali kontrollimehhanismidest pääsemiseks.

Hoiatus investoritele – pidage meeles, et Hiina on ĂĽks piirkondi maailmas, kus Bitcoini investeerimine on kõige dĂĽnaamilisem – leevendas selle alternatiivi osalust veidi, kuid mõju, nagu selgub, ei kesta kaua ja Bitcoin naasis oma tõusutrajektoorile.