BitLoop USB-C jaotur ja muud USB-C lisaseadmed sobivad suurepäraselt MacBook Pro jaoks

Kasutan oma igapäevase draiverina MacBook Prot ja nagu ma olen mitu korda öelnud, olen sellega väga rahul. See on 2017. aasta mitte-13-tolline puuteriba mudel, mis tähendab, et ma saan ainult kaks USB-C-porti ja lisaks sellele, et ma kogen vähemalt korra päevas dongle-life naeruvääristamist. Tihti tuleb keegi videomeeskonnast minu juurde ja annab mulle kaasasoleva videoklipiga USB-draivi, lihtsalt selleks, et mind USB-C-USB-A-dongli jaoks kotist uurida. Kui see on SD-kaart, pean minema videotiimi ja võtma neilt dongli ning seda kasutama. Siiani ei ole ma dongidesse investeerinud ainult seetõttu, et need ei näi donglis kandvat kõike, mida tahan, või seetõttu, et hind on liiga kõrge. Seal jäi mulle silma BitLoop USB-C jaotur.

BitLoop USB-C jaotur MacBook Pro jaoks

Olles selles valdkonnas, kus olen, oli mul võimalus proovida rohkem dongleid, kui ma arvata oskasin, kuid BitLoop USB-C jaotur jäi mulle palju paremini silma kui ükski teine ​​dongle.

Alustuseks BitLoop USB-C jaotur näeb hea välja . See on ehitatud alumiiniumist ja on minu MacBook Pro-ga ühendamisel kodune. Lisaks on selles erinevalt enamikust donglitest peaaegu kõik vajalikud sadamad. See on nagu Šveitsi MacBook Pro dongle nuga. Siin on kõik pordid, millega BitLoop USB-C jaotur on varustatud:

  • HDMI
  • Raadius 3
  • USB tĂĽĂĽp C
  • SD-kaart
  • TF-kaart
  • 2x USB 3.0

Siin on teatud olulised punktid; esiteks see Dongli Thunderbolt 3 port toetab mis tähendab, et kui peate oma MacBooki laadima, ei pea dongelit lahti ühendama. SEE Dongli HDMI-port toetab 4K-väljundit kasutades ära Thunderbolt 3 ribalaiust, mida MacBook Pro pakub, ja kuna seal on 2 USB 3.0 porti, on teil sellel donglil põhimõtteliselt rohkem porte kui 2015. aasta MacBook Pro-l, seega on see muljetavaldav ja mõlemad kiired USB 3.0-pordid. andmeedastus pole probleem.

Üks asi, mida võite märgata, on see, et pistik ulatub veidi välja, kui kasutate jaoturit korpuseta MacBook Pro jaoturis. Kuid seda tehakse spetsiaalselt sülearvuti korpuse mahutamiseks, nii et saate jaoturit kasutada isegi siis, kui teil on MacBook Pro puhul mõni ümbris.

BitLoop USB-C jaotur on saadaval Amazon for Rs jaoks. 6, 499

Teine USB-C lisaseade BitLoopilt

Erinevalt USB-C jaoturist valmistab BitLoop palju muid USB-C lisaseadmeid, aga ka erinevate pordide arvu ja tüüpe, nii et ükskõik millist tüüpi pordi eelistate, võib BitLoopil olla midagi teie jaoks. Siin on kõik BitLoopi valmistatud USB-C lisaseadmed:

1. BitLoop USB-C to USB 3.0 ja 3,5 mm pesa

See muudab lihtsalt teie USB-C pordi USB 3.0 A-tüüpi pordiks ja ühendab ka peakomplekti. See on saadaval R-de jaoks. 1599 Amazonil ja isiklikult arvan, et see muudab selle dongli taskukohaseks ja taskukohaseks võimaluseks, kui teie sülearvuti peakomplekt ei tööta hästi. See töötab ka USB-C-ga Android-nutitelefonidega, nii et see võib olla kasulik, kui teil on peakomplektita Android-nutitelefon.

2. Laadimisportiga BitLoop USB-C HDMI ja USB-jaotur

See USB-C jaotur võib muuta kõik teie sülearvuti USB-C-pordid USB-C-ks koos toide, HDMI-väljund 4K väljundi toega 30 Hz juures ja USB 3.0 A-tüüpi port. See on Amazonist saadaval R-de jaoks. 5, 499.

3. USB-C BitLoop SD-kaart ja USB-jaotur

See sobib suurepäraselt fotograafidele ja meediaspetsialistidele … põhimõtteliselt inimestele, kes tegelevad palju SD-kaartidega. Kaasas on SD-kaardilugeja, microSD-kaardilugeja ja kaks USB 2.0 A-tĂĽĂĽpi porti hinnaga R. 2, 199.

4. BitLoop USB-C VGA ja USB-jaoturi jaoks

Kui peate oma sülearvuti ühendama projektoriga või VGA-kaabliga vanema kuvariga, on see dongel varustatud VGA-pordi, USB 2.0 A-tüüpi pordiga ja USB 3.0 A-tüüpi pordiga R-de jaoks.

5. BitLoop USB-C HDMI-le ja USB-jaoturile

Sellel USB-C donglil on HDMI-port, mis toetab 4K väljundit 30Hz juures, USB 3.0 A-tüüpi pordi ja USB 2.0 A-tüüpi pordi segu. See on Amazonist saadaval ainult R-de jaoks. 3, 999.

6. BitLoop USB-C Etherneti adapter laadimisportiga

See on mõeldud nendeks aegadeks, kui peate tõesti oma sülearvutiga ühendama Etherneti kaabli. Donglil on Gigabit Ethernet-port koos USB-C-porti, mis toetab laadimist. See on Amazonist saadaval R-de jaoks. 4,599.

7. BitLoop USB-C jaotur USB 3.0 jaoks

See dongle on suurepärane, kui peate oma sülearvutiga ühendama mitu USB-seadet, sellel on kaks USB 2.0 A-tüüpi porti ja üks USB 3.0 A-tüüpi port. Saadaval R-de jaoks. 1,599.

Erinevalt kõigist neist USB-C lisaseadmetest on BitLoop ka suurepärane laadimiskeskus. Seal on 4-pordiline USB-laadija, mille saate Amazonilt R-de jaoks. 3, 699. Sellel on neli USB-laadimisporti. Siin on üks port, mis toetab kiiret 3.0 laadimist, samas kui teised kolm laevad oma seadmeid 2.4A juures . See on kuldse ja roosa halliga ning on saadaval Amazonist.

Seega, kui otsite oma MacBook Pro jaoks suurepärast USB-C jaoturit või peaaegu ühtegi oma MacBook Pro jaoks mõeldud USB-C donglit, on BitLoopi pakkumine saadaval mitmes erinevas konfiguratsioonis ja peaksite leidma oma vajadustele vastava dongli. Peale selle on kõik need tarvikud valmistatud alumiiniumist, mis mitte ainult ei näe hea välja, vaid lisab ka teie konstruktsioonile tugevust. See dongle töötab enamiku Maci, Windowsi ja Linuxi süsteemidega ning BitLoop testib neid isegi kolmandate osapoolte agentide testimiseks, et veenduda nende tõelises ohutuses. Kui olete endiselt paranoiline, on teil hea meel teada, et BitLoop pakub kõigile oma toodetele 12-kuulist garantiid.

Kui kavatsete osta sülearvuti jaoks BitLoop-dongli, on meil mõned eksklusiivsed pakkumised, mida saate kasutada.

  • Lihtsate R-de saamiseks võite kasutada koodi BBOMSALE. 2050 allahindlust MacBook Pro Hubile, alandades hinna Rs-le. 4, 449.
  • BEEBOMXX-koodi abil saate 20% allahindlust oma tellimusele iga 2 BitLoop-toote kohta (v.a MacBook Pro Hub)

Märge : Sooduskood kehtib ainult saidil Amazon.in.

BitLoopi tarvikud on saadaval BitLoopi, Amazoni, Flipkarti ja PayTM Mall veebisaitidel, nii et vaadake nüüd mõnda oma suurepärast sülearvuti USB-C donglit.