contador gratis Skip to content

Black Desert Mobile'i globaalne versioon on nĂĽĂĽd saadaval mitmes riigis

Black Desert Mobile'i globaalne versioon on nĂĽĂĽd saadaval mitmes riigis

Rohkem kui aasta on möödunud selle turuletoomisest Asia Black Desert Mobile'i piirkonnas – kuulsa MMORPG mobiilseadme kohandamisega Pearl Abyss staadionilt, mis seni on olnud saadaval ainult korea keeles. Pärast pikka ootamist on selle mängu rahvusvahelisel versioonil lõpuks ametlik väljalaskekuupäev, 12. detsember, kuid meil on fantastilisi uudiseid neile, kes ei jõua selle ajani oodata: Pehme käivituse tiitlid on tänapäeval saadaval erinevates piirkondades.

Mängu varasemad versioonid ilmusid ametlikult Kanadas, Tšiilis, Rootsis, Malaisias, Türgis, Iirimaal ja Austraalias, kuid mängida saab iga VPN-teenuse kaudu, mis võimaldab teil katta ühendusi justkui mainitud riikides. Tasuta teenustega, nagu Melon VPN, mäng töötab suurepäraselt, kuid kui mängite laialdaselt, on parem kasutada tasulist teenust. Sõltumata sellest, millist süsteemi kasutame juurdepääsu saamiseks, säilitatakse kõik tehtud edusammud ka lõpliku käivitamise jaoks. Selle APK-mängu suurus on ainult 80 MB, kuid pärast installimise alustamist mitte vähem kui 2,65 GB meie seadmes.

Kuigi mõned MMORPG-d saabuvad iga päev, pole Black Desert lihtsalt teine. Stardipauk Aasias kogunes edukalt 4 miljonit eelregistreerumist ja seda mängis üle 10 miljoni mängija. Arvestades, et siiani ainult Koreas, võime öelda, et see on erakordne arv. Lisaks lisandus läänepoolse eelregistreerimise jaoks 2 miljonit rämedat hinge, mis on veel üks hiiglaslik arv, kes arvutab, et enne globaalset turuletoomist on veel veel kaks kuud.

10 parimat MMORPG-d, mida saate Androidis nautida

Ja miks oodatakse Black Desert Mobile'i? Visuaalselt on see mäng kindlasti tänu oma eksklusiivsele 3D-mootorile üks olulisemaid mänge, mis ei jäta midagi ühegi PC ega konsooli pealkirjaga seoses, kuid MMO-na on see mäng ka üks parimaid massiliselt mitme mängijaga idamaiseid mänge, kui vähegi võimalik on. näeme PC-versioonis, mis kuulub praegu 25 kõige aktiivsema mängijaga Steami mängu hulka.