Black Ops 4 annab uue mängurežiimiga teed Battle Royale palavikule

Videomängutööstus on jätnud erinevate levinud palavike ajaloo, mis veenis tuhandeid kasutajaid veetma oma elupäevi, sukeldudes interaktiivsetesse seiklustesse, mida see meelelahutusviis pakub. Ja peast meenutame edulugusid kergesti, segaduses viimaste aastate kõige eepilisemate ettepanekute pealkirjadega. GTA V, Minecraft, Counter-Strike, League of Legends ja World of Warcraft on vaid viis paljudest näidetest, mida selles artiklis esile toome. Kuid see, mida me täna näeme, pole mängu valitsemine, vaid Fortnite’i ja PlayerUnknown’s Battlegroundi abiga rambivalgusse tõusnud viisil.

Battle Royale, mis on hiljuti TEKi tähelepanu pälvinud artiklis, milles oleme kokku pannud 7 parimat omataolist mobiilset mängu, mis koosnevad eepiliste mõõtmetega lahingutest, kus 100 mängijat liitub sõjaga, mille võita saab ainult üks inimene. Süsteemi populaarsus on tugev argument selle taastootmiseks. Ja olles võitnud miljonite mängijate huvi kogu maailmas, on lahingukuningarežiim nüüd valmis AAA mängumaailma tungima.

Üks esimestest suurtest mängudest, mis selle režiimi omaks võttis, on Call of Duty: Black Ops 4. Mängu kuulutas mõni päev tagasi välja Treyarch, kes kasutas juhust, et tuua välja lahingukuningarežiimi integreeritus, mida ta nimetab Black Outiks.

Kuigi selle mängurežiimi kohta pole palju üksikasju avaldatud, ütleb stuudio, et matš toimub areenil, mis on 1500 korda suurem kui traditsiooniline Call of Duty kaart. Treyarch kinnitas ka, et uus kaart koondab elemendid kõigist teistest mitme mängija režiimis saadaolevatest kaartidest ja kõik mängitavad tähemärgid on valimiseks saadaval.

Nagu näiteks PUBG-s, esitleb Black Out liigendatud fĂĽĂĽsilist ruumi mitme ökosĂĽsteemi vahel, kus segus on nii mere-, õhu- kui ka maismaasõidukid. Eesmärk on muidugi võidelda kõigi rĂĽnnakute vastu ja saada kaardil viimaseks elavaks tegelaseks. Pange tähele, et kuigi Fortnite’i ja PUBG-i mänge mängitakse korraga 100 mängijaga, ei pruugi see nii olla, kuna stuudio ei ole avalikustanud maksimaalset mängijate arvu, mis ĂĽhes mängus leidub.

Tähtsam on öelda, et CoD: Black Ops 4 jõuab PlayStation 4-le, PC-le ja Xbox One’ile 12. oktoobril.

Kui Battle Royale’i palavik pĂĽsib, siis millist mängu soovite seda reĹľiimi mängida?