BlitzWolf BW-MP1 Mini – odavate projektorite lahtipakkimine

Hiljuti sain ettevõttelt BlitWolf kingituseks “väikese” projektori, mis on mõeldud avalikkusele, kes soovib kodus projitseerimisfunktsioone kasutada majapidamistarbeks, näiteks filmide vaatamiseks ja võib-olla isegi mängude mängimiseks. Kas soovite seda koos minuga näha?

BlitzWolf BW-MP1 Mini saatis mulle samanimeline ettevõte, et saaksin teha tooteanalüüsi, seega vaadake minu arvamus selle kohta üle; noh, ma olen kirjutanud analüüsi jaoks skripti ja see postitatakse videole Diolinuxi kanalil Niipea kui mul oli aega lindistada, sain klientide saadetud sõnumitest aru, et paljusid huvitavad seadme võimalused.

BlitzWolf BW-MP1 Mini

Võin öelda, et ma armastan lemmikloomi. Olen seda peaaegu iga päev kasutanud filmide ja sarjade vaatamiseks, mis ĂĽhenduvad minu sĂĽlearvutiga HDMI-kaabli kaudu. See on väike, võtab väga vähe ruumi, on hõlpsasti seadistatav … kuid tekitab natuke mĂĽra … Mulle see tegelikult ei meeldinud, kuid video ĂĽlevaates näete palju ĂĽksikasju.

BlitzWolf BW-MP1 Mini

Ma võitsin selle, kuid hind on nii taskukohane, see oleks midagi minu eelarve piires, kui ma selle ostaksin, see maksis umbes 90 dollarit ja müüakse selles poes. Väärtus on tunduvalt madalam kui tuntud kaubamärkide puhul, kus väärtus võib hõlpsasti ületada 2 tuhat Reaisi. Sel juhul hõljub väärtus umbes 350 Reais, ilma et nad mulle räägiksid saatmiskulusid.

BlitzWolfil on palju tooteid Banggoodi veebisaidil, kuni selle hetkeni polnud ma sealt kunagi ĂĽhtegi toodet saanud. Nagu allpool olevast avatud kastist näha, saabub kast kergelt mõlkides, ma ei tea, keda sĂĽĂĽdistada … aga tuleb välja, et on. See võttis ka mind kaua, toode jõudis Hongkongist Brasiiliasse umbes nädalaga, kuid Curitibas asuvast impordiĂĽksusest lahkumiseks kulus uskumatu 2 kuud, et jõuda lõppsihtkohta, minuni. Maksustatakse 45 reaalina, mida ma ise pean toote tagasivõtmise eest maksma, ainuĂĽksi väärtuse kannab BlitzWolf.

Minu jaoks on kulude / tulude osas selge, et ainult 45 Reaali maksmine projektorilt on kasumlik, isegi kui see pole eriti hea, on sellistel seadmetel kulutatud summa lõppude lõpuks tühine, kuid alles tulemas olevas analüüsis arvestan ilmselgelt hinda. originaalost, mille maksaksite, kui ostaksite sealt. Võin öelda, et kuigi esialgse summa maksmine tundub seda väärt, oodake, kui olete uudishimulik, kuni video ülevaade saab rohkem teada seadmete omaduste ja töö kohta.

Mitu inimest on minult küsinud, mida arvan Banggoodi veebisaidist (kus BlitzWolf projektoreid müüb), kuid kahjuks ei saa ma järjekindlat arvamust anda, kuna ma polnud kunagi nende otsene klient, ostsin esimest korda midagi veebisaidilt see on see ja see on endiselt kaudne ost, mis tuleb otse tootjalt (BlitzWolf) ja mitte veebisaidilt (Banggood), nii et minu vastus on siiras “ma ei tea”.

Veidi uurides ei leidnud ma minu arvates probleemi kohta väga asjakohaseid tõendeid. Mõned kaebused koos esildistega, kuid need on sellised, nagu igal suuremal kettil, nii et jätan teile võimaluse ise hinnata ja uurida.

Kui te pole veel BlitzWolf BW-MP1 Mini jaoks mõeldud Unxboxingu videot näinud, võttes toote karbist välja, on see kohe allpool, nii et saate parema ülevaate selle väljanägemisest ja millised komponendid sellega sobivad.

Kas te ei tunne meie kanalit? Telli veel selliseid videoid:

Näeme hiljem!