Blokiahelatööstusega seotud juhid paistavad silma hiljemalt 40 Alla 40-aastased

Ajakiri Fortune käivitas sel nädalal iga-aastase 40-aastaste alla 40-aastaste nimekirja, mis tähistab planeedi mõjukamaid alla 40-aastaseid ettevõtjaid. Aegade märk selles osas on see, et paremusjärjestuses on mitu asutajat ja juhti krüptoraha ja plokiahela tehnoloogia sektorist.

Viimasest rĂĽhmast on nad “juba veteranid”, Ethereumi asutaja Vitalik Buterin ja Coinbase’i looja Brian Armstrong. Mõlemad on selles valitud loos kohal olnud alates 2016. aastast.

Sel aastal ühendavad Robinhoodsi asutajad Vlad Tenev ja Baiju Bhatt jõud Telegrami tegevjuhi Pavel Duroviga, kelle rakendus kogus 2017. aastal toimunud esialgsetel pakkumistel hinnanguliselt 1,7 miljardit dollarit.

Arvestades selle segmendi hiljutist populaarsust, pole üllatav, et selles loendis on nii palju inimesi, kes vastutavad krüptoraha tööstuse eest. Teisalt on plokiahelate lahenduste valdkonna juhtidele antud eelised üllatavad, sest siin esile tõstetud isiksustesse kuuluvad ettevõtted on väga uued ega ole tõestanud, et suudavad pärast seda esimest populaarsuse faasi ellu jääda.

Pidage meeles, et krüptoraha turu regulatsioonid on siinkohal hall ala. Peale selle on Ethereum silmitsi mitmete suuruse muutmise probleemidega, mille tulemuseks oli digitaalse valuuta kasutamisel mõningaid probleeme. Lõpuks on turu tuleviku mõjutamine ka ebakindlus, mis kummitab krüptoraha kahe populaarseima turu Coinbase ja Robinhood tulevikku.