IGRE

Bloodborne ja Ratchet & Clank märtsikuises tasuta PS Plus mängus

Kuulujutud näitavad, mida PlayStation eelmisel nädalal kinnitas. Tasuta mäng, mille PlayStation Plus programmi tellijatele on tasuta juurdepääs 6. märtsile, pääseb selle teenuse parimate pakkumiste galeriisse isiklikult.

Seekord pakub Sony PlayStation 4 jaoks Bloodborne’i ja Ratchet & Clanki. Kui teil pole kunagi olnud v√Ķimalust kumbagi neist pealkirjadest proovida, pidage meeles, et m√Ķlemad m√§ngud saavad IGNilt k√ľmnest v√Ķimalikust punktist 9 ja Bloodborne kandideeris ka The Game Awards 2015. aasta v√§ljaandes kategooria Aasta m√§ng kategooriasse. Joystick Awards 2015, m√§ng v√Ķitis isegi kategooriad Parim originaalm√§ng ja PlayStationi parim m√§ng.

Peale nende kahe videomängu sisaldab PS Plus ka Legend of Kay Anniversary (PS3), Mighty No. 9 (PS3 ja PS4), Claire: Extended Cut (PS Vita ja PS4) ja Bombing Busters (PS Vita ja PS4). Vastupidine viis on Knack (PS4), RiMe (PS4), StarBlood Arena (PSVR), Spelunker HD (PS3), Mugen Souls Z (PS3), Exile End (PS Vita) ja Grand Kingdom (PS Vita & PS4).

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise j√§tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AIT√ĄH