PRIJAVE

Bloombergi hinnangul ilmub uus MacBook Air (ja Mac mini!) Oktoobris –

Kuulujutud uute võimaluste kohta MacBook (Air) Selle aasta hilisem lahkumine on liiga tugev, et seda ignoreerida, kuigi me ei tea täpselt, mida Apple soovib edastada uut gaasi kanalitesse, mis (või) surevad. Nüüd on üks ahela kõige usaldusväärsematest nimedest, mida Ma ütles, Mark Gurman, tuli tugevdama spekulatsioone ja ta lisas keset viivitamatut värskendust veel ühe avalikkuse lemmiku: vana hea Mac Mini.

Kirjuta BloombergGurman ütles, et oktoobris tõi Apple turule uue odava sülearvuti (vähemalt pastor Ma jaoks), nimetades seda uut mudelit MacBook Airiks, mis näitas, et see liin hõivab ettevõtte valikus kõige madalamad hinnad, MacBook on vahendav mudel ja MacBook Pro ülaosas. Mägi.

Uuel MacBook Airil on sama suurus ja kuju nagu praegusel, kuid ekraani ümber on palju väiksem serv, millest saab lõpuks Retina paneel, mis teeb sellest ühe viimase Apple'i toote, mis tehnoloogia omaks võtab. Odavaim 21,5-tolline iMac kaob). Idee on meelitada peamiselt õpilasi ja tavakasutajaid, aga ka koole ja ettevõtteid, kes ostavad hulgimüügimasinaid, nagu Microsoft seda tegi koos Surface Bookiga.

Mac Mini

Uue mini-Maciga seoses ütles Gurman, et masinavärskendus on suunatud eeskätt kogenud kasutajatele: kuulutatakse välja uued keerukamad võimalused protsessorite ja salvestusruumide jaoks, muutes arvutid kallimaks ja atraktiivsemaks neile, kes on suurema võimsusega näljased. . Pole teada, kas selle värskendusega kaasnevad muudatused ka lemmikloomade kujunduses.

Ilmselt seda uudist ei tutvustata (võimalik) septembrikuisel üritusel, kus Apple peab turule tooma uue iPhone'i ja uue põlvkonna Apple Watchi; selle asemel jääb Maci värskendus oktoobriks, võib-olla mõnel muul eraldi üritusel või isegi "vaikselt", ainult teie veebisaidil oleva teadaandega. Peame ootama ja vaatama.

läbi MacRumors

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH