Bluetooth kõlar? Parem osta Soundbar

Bluetooth kõlar? Parem osta Soundbar

Heliriba valimine Bluetooth-kõlari asemel võib anda rohkem energiat, mitmekülgsust ja helikvaliteeti. Vaata seda.

terve mõistus valida kodukino otsides samal ajal teleruumist parimat heli. Kuju, sõltuvalt ruumi suurusest ja õige asendi raskusest a 5.1 helisüsteem või 7.1, võib helikvaliteet olla kaugel sellest, mida seda tüüpi seadmelt oodatakse.

Ruumi ja väikese keskkonna osas võib olla huvitavam valida a heliriba. Oleme seda ja muid eeliseid juba siin kommenteerinud Showmetech, postituses "Heliriba, kas see on väärt ostmist?".

Kuid teate seda heliriba võib asendada ka populaarseid Bluetooth kõlar? Eeliseks on tugevus, paindlikkus ja multifunktsionaalsed ühendused. Vaata seda:

heliriba

Heliriba vs Bluetoothi ​​kõlar

Heli kvaliteet

väga tõsi, et Bluetooth kõlar need on teisaldatavad ja hõlpsamini transporditavad, sobivad peaaegu igas keskkonnatingimustes. Selle kaasaskantavuse tõttu on aga vaja heli kvaliteeti ja võimsust. Väikesed ja kaasaskantavad karbid peavad sisemisi seadmeid kompaktseks pakkuma ning on seetõttu sageli vähem vastupidavad.

sedaheliribad, kuigi see pole eriti kaasaskantav, müüakse heli kujul atraktiivsemaid bassi- ja kõrgeid vahemikke 2.1, 3.1, 5.1 ja kell 7.1 ühendatud kõlarid (vasakul olevad numbrid tähistavad alati komplektis olevate kõlarite arvu, paremal asuvad kõlarid aga paremal) subwoofer). Ja olgem ausad, kuna nad ei vaja juhtmeid ja ühendusi (peale toiteühenduste), et neid ühest keskkonnast teise transportida, pole palju tööd.

maxresdefault 7 - SoundBar: kas tasub seda osta?Yamaha YSP-3300: 7.1 kanali heliriba

A YSP-3300 heliriba alates Yamaha šokk spetsifikatsioonide võimsuse tõttu. Tal on 7,1 kanalit koos 16 kõlari ja kahe bassikõlariga, lisaks traadita subwoofer. Kogu väljundvõimsus 262W.

Lihtne ĂĽhendada

Bluetooth, P2, HDMI ja optiline sisend on mõned teie seadme jaoks ühenduse loomise võimalused.

Lisaksheliribad on mitu ühenduse võimalust, näiteksP2(sama kingitus teie nutitelefonis), Bluetooth, optiline kaabelja kuni standardiniHDMI.

Mõned mudelid hõlbustavad selliste seadmete nagu nutitelefonide ja tahvelarvutite installimist, muutes selle protsessi praktilisemaks (lugege TV Sound Connecti ja traadita heli sünkroonimise kohta siin) ja kaablitevaba. mudeljuhtum SH5 heliriba alates LG, allpool näha:

LG Soundbar SH5 - SoundBar: kas tasub seda osta?Juhtmevaba heli sünkroniseerimisega LG Soundbar SH5 hõlpsaks paigaldamiseks.

Turul olevad mudelid

HW-M4501 on ĂĽks ilusamaid mudeleid, mida mĂĽĂĽakse Brasiilias.

On mitmeid mudeleid heliribad turul. Näiteks 2017. aastalSamsung tuua Brasiiliasse kolm uut võimalust heliribad mõeldud kasutajatele, kes soovivad tasakaalu heli ja teisaldatavuse vahel:K 450, K 360 ja M 4501.

Hindame mudelit M 4501, allolevas postituses:

Arvustused: Samsungi kaardus heliriba juhtmeta bassikõlariga M 4501

Kõik kolm heliribad neil on 2,1 kanalit, s.t stereoheli ning lisaks teleri peamise heliallikana toimimisele on P2- või Bluetooth-ühenduse kaudu võimalik oma nutitelefonist muusikat taasesitada.

Tugevus varieerub olenevalt mudelist. A K450 omada 300 W RMS, mis on K360 andke 130 W RMS ja M4501, kes on julgem, kaarega riba, pakub 260W. Turu populaarseimad Bluetooth-kõlarid pakuvad vähem kui 100W võimsust.

Integreerimine heliribad teleriga Samsung pakub kasutajale rohkem praktilisust, kuna juhtimiseks on võimalik kasutada teleri enda kaugjuhtimispulti heliribad, on isegi võimalik seadistusi muuta.

Atraktiivsed võimalused rahvusvahelistele turgudele

See ei pea kandma sama traditsioonilist vormingut kui teised heliribad, rahvusvahelisel turul on tarbijatel võimalus seda hankida Google'i kodu max ja Apple Home Pod.

Seoses Google eelmise aasta oktoobris lansseeritud, sellel on ilus disain, mida saab tänu integreerimisele hõlpsasti integreerida kaunistustesse, suure võimsusega ja nutikatesse funktsioonidesse Google'i assistent. Näiteks vastuvõtukast,häälkäsklus taasesituse alustamiseks või peatamiseks.

Ameerika turul Google'i kodu max mĂĽĂĽs399 dollarit.

Otse konkurendid Google seda Apple Home Pod. Sel aastal turule toodud Cupertino hiiglaslik kõlar on silindrikujuline ning sarnaselt konkurendi mudelile on tal ka isiklik assistent, antud juhul Siri. Rahvusvahelised ülevaated näitavad aga, et kogemus Apple'i isikliku abistajaga pole nii hea. Esiletõstetud alates Pod kodu võrreldes teiste mudelitega, mille helikvaliteet on sarnane!

seda Apple Home Pod mĂĽĂĽb 350 dollari eest.

Valmis

Kui spetsifikatsioonide võrdlemisel siis heliribad need on peaaegu võitmatud, võib-olla määravad teie Achilleuse kanna kaks punkti: hind ja teisaldatavus. Kes selle valib, otsib mudeli, mis maksab 700–1400,00 R $ (või rohkem, tugevama mudeli korral), ja soovib seda installida keskkonda, kus nihutamine pole nii vajalik.

Kui need kaks probleemi ei ole probleem, siis saavad ülejäänud kasu: mudelid on tavaliselt ilusa kujundusega ja palju muusikat, filme, seriaale ja muud kvaliteetset sisu reprodutseerivad.