Bluetoothi ​​sertifikaat näitab uut AirPodsi käivitamist

Juba pikka aega on räägitud teisest põlvkonnast AirPodid, mis on varustatud traadita laadimisega ĂĽhilduva korpusega ja – kuulujutu järgi – mĂĽra summutamise, funktsiooni “Hei, Siri” toe ja veekindlusega. Kuid siiani pole midagi. Kuid nĂĽĂĽd on mõned vihjed selle kohta, et Apple’i teise põlvkonna traadita kõrvaklapid võivad peagi kätte saada.

Uus AirPodsi mudel, mille on heaks kiitnud Bluetooth SIG

SEE MySmartPrice märkis, et uus mudel AirPods on saanud kohustusliku sertifikaadi Bluetooth SIG-lt (Bluetooth Special Interest Group, organisatsioon, mis jälgib Bluetooth-standardite väljatöötamist ning litsentsib tehnoloogia ja tootemargi tootemargi tootmist) – gruppi, kuhu Apple kuulub. Sellega on Apple vähemalt tehnilisest vaatepunktist juba toote turustamiseks tuge saanud.

Uus AirPodsi mudel, mille on heaks kiitnud Bluetooth SIG

Kõnealused mudelid on A2031 ja A2032, mis näivad olevat vasakul ja paremal kõrvaklapid. Riistvaraversiooni number on loetletud kui REV1.1, samal ajal kui Apple praegu müüb, on see versioon REV1.0. Lisaks ühendatakse uus mudel iPhone 5.0, iPad, iPod touch ja Mac, kasutades Bluetooth 5.0 (mis ei tohiks ise helikvaliteeti parandada, kuid suurendab leviala ja on kõik, mis aitab suurendada aku tarbimist).

Uus AirPodsi mudel, mille on heaks kiitnud Bluetooth SIG

Millal see AirPod täpselt välja antakse, ei tea keegi. Ăśksikasjad on, et tänu uuele juhtmeta laadimistoega juhtumile on täiesti mõistlik, kui selline lisaseade käivitatakse koos AirPoweriga – mis saab tuleviku ebakindluse tõttu projekti keerukuse tõttu olema; kuid seda mainitakse siiski uue iPhone’i kasutusjuhendis.

Eelkõige usun, et Apple on kasutusele võtnud kõik, mis tal 2018. aastal on vaja käivitada – oleks ĂĽllatav, kui näeksime selle rooste uudiseid sel aastal, kuid kes teab …

MacRumorsi kaudu