BMW debüteerib juhtmeta laadimist autotööstuses

Induktsioonlaadimine on tehnoloogia, mida kasutatakse mitmetes olmeelektroonika segmentides, kuid nüüd, kui autotootjad on kontseptsioonile lähemale jõudmas, on BMW ühendanud need kaks sektorit, et luua sarnane süsteem, mida saab sõidukites kasutada.

Ettevõte alustab laadimisplaatide tootmist juulis, kuid praegu ei tööta see tehnoloogia kõigi elektriautodega. Tehnoloogia levitamine toimub suve lõpus ja see on suunatud konkreetsele mudelile: BMW 530e pistikhübriid.

induktsioon bmw tek “data-title =” induktsioon bmw tech – BMW esitleb juhtmeta laadimist autotööstuses – SAPO Tek “> bmw induktsioon

Autoblogi andmetel on see märk saadaval Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Hinda ei kinnitata, kuid portaalis öeldakse, et seda pole võimalik koos teiste autotarvikutega osta. Euroopa turul on laadimisplaat osa liisinguprogrammist, mis on komplektis 530e-ga.

Tuletame meelde, et BMW teatas oma tehnoloogia arendamise plaanidest 2014. aastal. Partnerlus Daimleriga kiirendab teadus-, inseneri- ja disainiprotsessi ning ka Mercedes peaks olema valmis integreerima selle tehnoloogia tuge selle aasta lõpuks. aastal uue S560e-ga.

Kuigi see on uuenduslik, võtab see laadimismeetod 9,2kW aku laadimiseks umbes 3,5 tundi, näiteks BMW 530e. Mugavustegur aga avab ukse selle süsteemi tulevikku, millele peaksid tähelepanu pöörama ka teised selle segmendi olulised kaubamärgid.