Bob Iger ütles, et Apple ja Disney võivad ühineda, kui Steve Jobs on endiselt elus.

Bob Iger ütles, et Apple ja Disney võivad ühineda, kui Steve Jobs on endiselt elus.

Bob Iger viimastel päevadel on ta olnud pidevalt ajakirjandusväljaannete pealkiri. Esiteks PT tegevjuht Walt Disney ettevõte teatas oma lahkumisest Apple'i juhatusest ilmsetel põhjustel, kuna ettevõttest saab peagi otsene konkurent Portugalis voogesitatud koos käivitamisega Apple TV + ja Disney +.

Nüüd on Iger naasnud uudiste juurde uudishimuliku avaldusega. Juhtkond avaldab raamatu peagi "Elu teekonnad: õppetunnid 15-aastaselt Walt Disney Company tegevjuhina"On selge, et fookus on tema teekonnal Miki-Hiire maja juhina ja mitmele tema juhtimisega seotud aspektile, sealhulgas suhetele Steve Jobs.

Töökohtadel, nagu on hästi teada, hakkasid Disney (ja Igeriga ise) olema väga lähedased suhted, kui hiiglane omandas Pixari pärast aastaid kestnud viljakaid partnerlussuhteid, kus toodeti sellist klassikat nagu "Mänguasi ja "Uskumatud". Katkendid peatselt ilmuvatest raamatutest Vanity Fair, Kinnitab Iger hüpoteesi, mille üle alati spekuleeritakse, kuid mida ei räägita kunagi verbaalselt: see Apple ja Disney saavad lõpuks ühineda seda siis, kui töökohad oleksid endiselt elus.

See osa, kus Iger leinab endiselt oma sõbra surma ja väidab, et tal on temaga ikka veel ettekujutatavaid vestlusi, kõlab järgmiselt:

Pärast iga edu, mis ettevõttel (Disney) on olnud pärast Steve'i surma, on alati olnud minu elevus, kui ma peatusin ja mõtlesin: "Ma loodan, et Steve on siin, et seda näha". On võimatu mitte temaga peas rääkida ja loota, et vestlus on tõeline. Veelgi enam, ma usun, et kui ta on endiselt elus, siis ühendame oma ettevõtte või vähemalt arutame seda võimalust väga tõsiselt.

Iger ei läinud selle avalduse laiendamisega kaugemale, kuid avaldatud katkendis ütles ta muid üksikasju oma suhetest Jobsiga. Juhatuse esindaja sõnul sõlmisid sõprussuhted nende vahel alles 2000. aastate keskel enne seda, suhted olid vaid sõbralikud, eriti seetõttu, et Jobs ja Disney endine poleemiline juht Michael Eisner olid sageli kokku põrganud,

Iger ja Jobs said tõepoolest sõpradeks 2005. aastal. Selle põhjuseks oli ootamatu element: IPod-video.

Ma mõtlen televisiooni tuleviku üle ja usun, et on aja küsimus, enne kui saame oma arvutis sarjadele ja filmidele juurde pääseda. Ma ei tea, kui kiiresti kärgtehnoloogia areneb (iPhone'i ilmumine võtab veel kaks aastat), nii et nagu ma selgitasin, kujutan ma ette iTunes'i iTV-platvormi. Steve peatus mõneks hetkeks ja ütles siis: "Arutlen seda teiega uuesti. Ma töötan selle nimel, mida tahan teile näidata.

Mõni aeg hiljem näitas Jobs Igerile iPodi videot, paludes tal teha Disney seeria platvormil kättesaadavaks. Täitevvõim võttis ettepaneku vastu ja nad said teatud mõttes sõpradeks isegi puhkuseks. Suhete pöördepunkt andis ka uue kokkuleppe Disney ja Pixari vahel ning pani töökohad Miki-Hiire Maja otsusesse rohkem kaasa lööma; Igeri sõnul otsustas Apple'i kaaslooja isegi omandada Ime, rakendatud 2009. aastal.

"Elu teekonnad: õppetunnid 15-aastaselt Walt Disney Company tegevjuhina" müüakse Amazonis hinnaga 114 R $ (või Kindle'i versioonis 85,07 R $) ja see ilmub järgmisel esmaspäeval (9./23).

iDownloadBlogi kaudu