Bohemian Rhapsody tegi YouTube’is ajalugu, rikkudes miljardit vaatetõket

1975. aastal loodud Bohemian Rhapsody on teema, mis tõi Suurbritannia ansambli Queen rambivalgusesse, kuid teeb jätkuvalt suuri avaldusi. Samanimelise filmi ajendil tõusid YouTube’i vaated hĂĽppeliselt ja ĂĽletasid ametlikult videoplatvormi miljard vaatamist. Ta pole esimene, kes seda numbrit ĂĽletab, kuid ĂĽkski teine ​​video enne 1990. aastat pole seda suutnud.

Kahest asutajamuusikust, Brian Mayst ja Roger Taylorist koosnev ansambel tuuritab praegu mööda Ameerika Ăśhendriike ja jätkab showde mĂĽĂĽmist. Brian May ĂĽtles, et “meil on au teada, et Bohemian Rhapsody on just jõudnud YouTube’i miljardi vaatamise verstapostini”.

Kasutage võimalust ja esitage fännidele väljakutse osaleda kolme bändivideo tegemisel koos fännidega, mitte ainult Bohemian Rhapsody, vaid ka A Kind of Magic ja Don’t Stop Me Now, kasutades kasutajate esitatud sisu. Teabele juurdepääsu saamiseks peate kĂĽlastama veebisaiti You Are The Champions.

Selle verstaposti salvestamiseks ansamblis avaldas Queen uue remasterdatud video, mis on saadaval ainult nende ametlikul YouTube’i kanalil.