Bolsonaro uurib Apple'i tooteid mõjutavaid maksukärpeid –
PRIJAVE

Bolsonaro uurib Apple'i tooteid mõjutavaid maksukärpeid –

Välja arvatud siin-seal riigi ajaloos tänapäeval (peamiselt dollarihindade kõikumise tõttu viimastel aastatel), ostke elektroonika- ja arvutitooted alati kahjumlik sisse Brasiilia. eriti kui saate reisida välismaale ja tuua soovitud seadmed teisest riigist. Seda kaotust saab aga kohe vähendada.

Twitteris, president Jair Bolsonaro viitab võimalusele, et mingil tulevikus tulevikus vähendada impordimakse infotehnoloogiatoodete, näiteks arvutite ja mobiiltelefonide kohta. Tema sõnul vähendatakse maksu 16% -lt 4% ning hõlmab ka elektrooniliste mängude kategooriaid; loogiliselt, Apple'i tooted nad kaasatakse ka sellesse paketti, ehkki Bolsonaro nende nimesid ei nimetanud.

Bolsonaro sõnul uuritakse seda kolimist koos majandusministeeriumi sekretäriga ning selle eesmärk on stimuleerida konkurentsivõimet ja tehnoloogilisi uuendusi; President ei esitanud selle uuringu kohta lisateavet ega muudatuste elluviimise ajakava, oli vaid teada, et mahaarvamist saab kohaldada kuni oma ametiaja lõpuni aastal 2022. Samuti polnud selge, millist imporditud kaupadele makstavat maksu uuritakse.

Majandusministeeriumi väliskaubanduse ja rahvusvaheliste suhete erisekretär Marcos Troyjo on viimase nädala jooksul tõstatanud sellise tegevuse võimaluse. Tema sõnul "kahekordistab maksuvähendus riigi sisemist tootlikkust", rõhutades, et infotehnoloogia on tehnoloogia arengu oluliseks sisendiks.

Kas see lubab soojust või lihtsalt auru? Muidugi peame ootama ja vaatama.

läbi Folha