“Boss läheb hulluks”: Amazon tõi turule 49,99 dollari suuruse tahvelarvuti, millel on õigus saada 6 valgust ja maksab 5

Jaemüügi hiiglane Amazon tõi täna välja oma uue Amazon Fire tahvelarvuti ja maksab vaid 49,99 dollarit, samuti on välja kuulutatud uus 4K eraldusvõimega Fire TV.

Amazon Fire tablett

SEE Amazon.com käivitas neljapäeval (16) seeria uusi tooteid.

Nende hulgas neli tahvelarvutit, millest üks maksab vaid 49,99 R $, kinnitavad varem välja kuulutatud kuulujutte.

SEE digiboks, Fire TV, sai värskendusi ja toetab nüüd 4K eraldusvõime ja uus operatsioonisüsteem FireOS 5 Amazon Fire teatas.

Kui tahvelarvutite turg on müügi järsu languse ees, on kasvav turg vaid seadmed alla 100 dollari, mis on kahjuks madala kvaliteediga toode.

Selle peale mõeldes teatas Amazon uuest tahvelarvutist Amazon Fire, mis lubab selles hinnaskaalas oleva seadme jaoks saada suurepärase spetsifikatsiooni arvestades hea turuosa.

Uus stringid on ekraan IPS LCD aastal 7 tolli ja resolutsioon 1024 x 600 pikslit koos 171 ppi.

Kapoti all on neljatuumaline ja 1,3 GHz protsessor 1 GB aastal RAM.

See on varustatud eesmise ja tagumise kaameraga, sellel on 8 GB sisemälu, kuid ainult 5 GB Nemad kasutajatele kättesaadavaks ja aktsepteerige kaarte mikro SD alates kuni 128 GB.

Aku lubab vastu pidada 7 tundi ja tootele on eelinstallitud uus Amazoni metroo pood, mis annab rakendustesse ja mängudesse kuni 10 000 dollarit.

osta 5 võtma 6 Ülemus läheb hulluks

Ostjate veelgi julgustamiseks tegi Amazon pakkumise “osta 5 ja võta 6”.

Seega maksab iga tablett umbes 41,60 dollarit, umbes R $162,16, ilma maksudeta.

Ja ärge arvake, et see reklaam on mõeldud teile ja teie sõpradele.

See oli mõeldud potentsiaalsetele ostjatele, kes sooviksid tahvelarvutit ühekordseks kasutamiseks mõeldud seadmena, maja igasse tuppa, kas pole natuke ekstsentriline?

A “Laste versioon„Käivitati ka see tahvelarvuti, mis on maksimaalselt 50-dollarine mudel, millel on kaitseĂĽmbris ja piiramatu juurdepääs ĂĽhe aasta jooksul enam kui 10 000 raamatule, filmile, videole ja lasterakendusele.

Modell on ristitud Fire Kids Edition maksumus 99,99 dollarit ja neil on samad spetsifikatsioonid kui odavaimal mudelil.

features-abc

Fire HD 8 ja 10 ning Nova Fire TV 4K eraldusvõimega

61DmfixwKTL._SL1000_

Kõige nõudlikumate kasutajate jaoks lasti turule tahvelarvutid HD tulekahju 8 ja HD tulekahju 10, vastavalt 8 ja 10-tolliste ekraanidega.

Mõlemal on resolutsioonid 1280 x 800 pikslit, (189 ja 149 ppi) protsessor neljatuumaline aastal 1,5 GHz, 8 või 16 GB sisemälu, pesaga mikro SD alates kuni 128 GB ja hinnad alates 149,99 dollarit.

Teine uudsus on Fire TV uus versioon, mis toetab nĂĽĂĽd UHD (4K) resolutsioone ja on integreeritud Amazoni isikliku assistendi Alexaga.

api-tv-pulk

Kompaktne versioon, dubleeritud Fire TV-pulk, mille saab ühendada otse teleri HDMI-sisendiga, näiteks USB-mälupulgad ja USB-mälupulgad see toetab ka hääljuhtimist isikliku abistaja kaudu.

Table of Contents