Boston Dynamics 'Rob jälgib koronaviiruse pandeemia ajal sotsiaalset distantsi
BLOG

Boston Dynamics 'Rob jälgib koronaviiruse pandeemia ajal sotsiaalset distantsi

Singapur kasutab parki patrullimiseks ja sotsiaalse eraldatuse olulisuse kohta sõnumite reprodutseerimiseks Boston Dynamics robotit Spot

Kasutage Punkt röövel on kuulus alates Bostoni dünaamika, mis jäljendab koera, katsetab Singapuri valitsus uut viisi, kuidas jälgida majas mitteolevaid inimesi, eesmärgiga neile meelde tuletada, et isegi koertega jalutades on vaja säilitada sotsiaalse distantsi reeglid. aed.

Ajal, mil maailm võitleb pandeemiaga COVID-19, on vaja tagada, et inimesed säilitaksid sotsiaalse distantsi reeglid ka õues olles. Kuid paljudel juhtudel on kellegi sellise seire korraldamine väga ohtlik, kuna see võib suurendada viirusega kokkupuute võimalust. Sellepärast pöörduvad mõned linnad ära võtma sedalaadi probleemi lahendamiseks.

Mõned Ameerika Ühendriikide linnad juba kasutavad seda ära võtma ja droon teede ja majade saadetiste puhastamiseks mõnda aega, kuid Singapuris kasutatakse seda tehnoloogiat inimestevahelise sotsiaalse vahemaa reeglite otseseks jälgimiseks.

Boston Dynamics Rob võitluses uue koroonaviirusega

TERE Punkt mitte keegi röövel automaatne tüüp ja seda peab inimene juhtima kaugjuhtimispuldi kaudu. Seega saab kontroller seadmesse paigaldatud kaamerate ja helisüsteemide kaudu parki turvaboksi seest jälgida ja vajaduse korral taasesitada teateid, mis tuletavad meelde vahemaa olulisust.

Esimene kontrollkatse koos ära võtma toimub Bishan-Ang Mo Kio pargis, mis on Bishani linna üks kuulsamaid, kahe nädala jooksul ja kui see õnnestub, laiendatakse selle suurust paljudesse linnadesse.

Selle esialgse testi ajal jälgivad Boston Dynamics robotit tähelepanelikult inimjuhid, kes aitavad pargikülastajatel harjuda mõttega, et röövel kõndige nende vahel ja kaitske robotit ise vandalismi eest. Lisaks on kogu pargis levinud mitu kuulutust, mis hoiatavad testi eest ja paluvad, et keegi ei üritaks seadmeid kahjustada.

Vastavalt NPark (Singapuri föderaalvalitsuse esindaja, kes vastutab riigiparkide haldamise eest), viiakse seda jälgimist läbi ainult selleks, et hinnata, kui palju inimesi selles asukohas on, ja tuletada neile meelde, et nad peaksid üksteisest eemal olema, ja ära võtma kasutatakse külastajatelt isikuandmete kogumiseks või vastutavatele töötlejatele saadetud pilte kasutatakse isiklikuks tuvastamiseks.

Bostoni dünaamika röövel Boston Dynamics robotit kasutatakse ka COVID-19 kaugtöötluseks

Lisaks aitamaks kontrollida pargipopulatsiooni Singapuris, Punkt Seda kasutavad ka Bostoni haiglad nakatunud inimeste kaugravi võimaldamiseks SARS-CoV-2 (uus koroonaviirus) ja näiteid selle kohta, kuidas robotil on Bostoni dünaamika saab kasutada erinevatel eesmärkidel võitluses pandeemiaga.

Allikas: Singapuri valitsus

Table of Contents